Dnia 2017-01-31 o godz. 15:53 ~_Z napisał(a):
> Ci co sprzedali to jeszcze troche czekaja , ze spadnie , ale juz za 5 minut zostanie im 1 godzina , a bez akcji zostac na noc to jak bez reki albo jeszcze czegos ceniejszego ;-) ?
zaczyna się powrót groszołapów z "okazji" dnia? ....:>
TIK TAK TIK TAK