Dnia 2017-01-31 o godz. 16:20 ~klonklonow napisał(a):
> Dnia 2017-01-31 o godz. 16:13 ~re napisał(a):
> > Dnia 2017-01-31 o godz. 15:53 ~_Z napisał(a):
> > > Ci co sprzedali to jeszcze troche czekaja , ze spadnie , ale juz za 5 minut zostanie im 1 godzina , a bez akcji zostac na noc to jak bez reki albo jeszcze czegos ceniejszego ;-) ?
> >
> > zaczyna się powrót groszołapów z "okazji" dnia? ....:>
> > TIK TAK TIK TAK
>
>
>
>
> moze tych co dzisiaj na alme sie zalapali po 2,20 pare znajomych IP widzialem :]]
> masz nosa ruszylo
tak jest jak ktoś nie rozumie sytuacji teraz wiszą tam groszołapy i chcą sprzedać pkc hehe