Dnia 2017-01-31 o godz. 11:34 ~toronto napisał(a):
> to co sie dzisiaj dzieje to parada atrakcji, ktos tutaj pisal pare dni temu ze jak tak dobrze pojdzie to 1,5zl do raportu, a tu prosze jeszcze sie styczen nie skonczyl a zachaczylismy o 1,64 zl
>
> obroty jak na newconnecta kosmiczne :O nikt z nas tak naprawde nie wie co bedzie za 2 tygdonie.. jeszcze jakis czas temu sam sie smialem z tych co mowili 2-3 zl, ale teraz wszystko jest mozliwe
>
> jesli teraz jest jak jest, to co bedzie jak podadza raport i info ?
>
> i najważniejsze : KIEDY WYJSC ?
>
> POLECAM KUPIC STOPERAN BO INACZEJ DLUGO NIE POGRACIE
może zamiast stoperanu wystarczy poczytać :)
https://www.bankier.pl/forum/temat_kapitalizacja-wartosc-spolki-wycena-gieldowa,23248197.html