Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,09 zł , zmiana od tamtej pory: -61,44%

Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani

Zgłoś do moderatora
Mikolajko wraz z towarzystwem wzajemnej adoracji pokazal ze nie potrafi zarabiac-potezna starat za 2016 a eraz emisja bez prawa poboru,niech pomoze im inwestor z kapitalami w ramach pozyczki,po co emisja akcji?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERSPPL -2,89% 0,81 2023-06-09 15:02:21