Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,14 zł , zmiana od tamtej pory: -60,75%

Re: Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani

Zgłoś do moderatora
Też tak uważam. Akcje nie walną w rynek, zyski się pojawią. Całe szczęście że zamknęli 3 nierentowne sklepy i powinni wszystkie nierentowne zamknąć (wiadomo są umowy najmów i kary za odstąpienie ale chyba czegoś się nauczyli na błędach). Komunikacja z rynkiem jest bardzo dobra dlatego czekamy na info przed walnym kto obejmie akcje, wtedy i zainteresowanie spółką wśród inwestorów indywidualnych powinno być większe. Będzie duży inwestor to i prezes w końcu będzie miał presję na zyski bo go w końcu wymienią. Później będzie sobie żeglował, podróżował czy co tam lubi a zarządzaniem zajmą się dorośli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -3,45% 0,84 2023-05-26 13:36:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.