Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,14 zł , zmiana od tamtej pory: -61,21%

Re: Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani

Zgłoś do moderatora
Nie... 10mln akcji obejmą inwestorzy którzy dadzą do spółki szybki cash na zakupy bez pośrednika i spłatę zasranych niemcow . Marża brutto ipo bedzie nie 40 procent tylko 70... po prostu wzrośnie i dzięki temu w 3 kwartale będą już super wyniki... bo towar zapłacony dziś dotyczy kolekcji jesień zima. Wg mnie to najlepsze rozwiązanie. Jeśli inwestor wchodzący teraz w ipo jest mocny to super. wycena akcji za rok będzie 8zl, bo zarobimy 5procent z obrotu czyli 10mln. I tak już będzie stale,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 0,00% 0,83 2023-06-09 12:29:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.