Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,14 zł , zmiana od tamtej pory: -60,75%

Re: Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani

Zgłoś do moderatora
To prawda, że emisje akcji teraz źle się kojarzą (kilka lat temu prawie każda emisja to był wzrost kursu). Przykład emisji która wpłynęła znacząco na wzrost kursu z ostatniego czasu to np. Polimex (akcje kosztowały 3 zł, emisja akcji ma być po 2 zł a teraz kosztuje 6 zł - 100% w 2 miesiące). Akcje Intersporu przez ostatnie lata kosztowały bardzo mało nawet 1zł dlatego cena 1,90 nie jest zła (choć firma wchodziła na parkiet po 8zł za akcję). Emisja Intersportu nie będzie oszukańcza i znacząco przyczyni się do wzrostu wartości firmy i kursu akcji. Śmiem twierdzić, że niedługo pojawi się 5zł (a nie 1,26) choć to giełda i wszystko jest możliwe. Póki Radwańskie sprzedają w okolicach 2 zł ja kupuję - ale to tylko moja subiektywna opinia i nikogo do niczego nie namawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -3,45% 0,84 2023-05-26 13:36:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.