Kurs wroci do czego ?
Do okolic 2.5 zl i natychmiast dystrybucja milionow.
Spoldzielnia rodzinna 10 mln po 1.5 zl
AOL 32 mln po okolo 2 zl
Rozproszona mocno emisja 28 mln po 2.5 zl
A sam prezes to co nie moze sprzedac ?
To jest minimum 60 mln akcji do dystrybucji na wybiciach.
Kto to ma ciagnac w gore ? Ulica ?
Instytucje nie objely 10 mln akcji z emisji po 2.5 zl. To co maja placic wiecej ?
Przeciez tu na bank bedzie kolejna emisja.
Ja tez ostrzegalem i tez bylem szydzony przez amatorow gieldowych