2,20 to jest dobra cena .. niestety jak pęknie opór to 1,68... może połowę kapitału teraz a połowę później.. jak odwróci trend to możesz kupić wyżej .. ale ostrożnie bo widmo bankruta wisi nad rudym.. tak się zastanawiam czy on się nie boi że kiedyś ktoś się lekko zirytuje pozbiera wszystkie jego wystąpienia medialne i doniesie do KNF na działanie na szkodę akcjonariuszy ...