Doradza za friko. To taki filantrop, doradca. Robi to bezinteresownie bo lubi pomagać ludziom. Ot co. Dobrze że są tacy jak on… Ma tyle wolnego czasu że może sobie na to pozwolić bo przez swoją wszechwiedzę jest zapewne strasznie bogaty i chce żeby inni też byli…