Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,77 zł , zmiana od tamtej pory: -65,82%

3 kwartał w latach 2011-2014

Zgłoś do moderatora
3Q 2011 - 1,4 mln zł straty
3Q 2012 - 1,8 mln zł straty
3Q 2013 - 1,3 mln zł straty
3Q 2014 - 1 mln zł straty
3Q 2015 - co nas czeka tym razem? mając na uwadze słabe trzecie kwartały z ostatnich lat i niesprzyjającą pogodę w sierpniu i wrześniu br. + niedobory kapitału obrotowego, to chyba każdy wynik w 3Q lepszy od ubiegłorocznego będzie dobry. Każdy gorszy lub podobny powinien jak dla mnie jeszcze bardziej wpłynąć na konieczność podjęcia strategicznych i szybkich decyzji przez głównych udziałowców. Powinien, ale czy wpłynie??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA -6,92% 0,60 2020-04-01 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.