Inwestorzy czytają komunikaty wydawane przez spółkę i weryfikują później wszystko. Ja parę miesięcy temu pozbyłem się 90 % akcji bo cały czas słyszałem o dywidendach, zakupach itd. Zweryfikujmy może razem co ukazało się w mediach i w komunikatach i co z tego zostało zrealizowane, a co nie . Zacznę od końca, plusem zaznaczamy co było zrobione a minusem co nie. Nich każdy dopisze co uważa i będziemy mieli może obiektywny obraz. Zacznę jako pierwszy od końca:
- sprzedaż nieruchomości
- znalezienie inwestora strategicznego