Jest jak piszecie - duzo gorsze spolki rosna i daja zarobić , a Protektor pomimo , ze generalnie jest ciekawym aktywem ( male zadłuzenie , niezly zysk ) stoi w miejscu a nawet spada . Niestety zainteresowanie akcjami nowych inwestorow jest minimalne a starzy robia wszystko by ich zniechęcić ( pisząc tez na forum ). Jedna akcja potrafi zwalic kurs o kilka%- a czesto zdarza sie swiadoma sprzedaz po 1 akcji zaniżając kurs . Tak wiec pośrednio mamy taki kurs jakich inwestorow i moim zdaniem głownym problemem tej spolki sa jednak inwestorzy .