nic dziwnego ze akcjonariuszom wywalaja bezpieczniki od tej hossy na gpw.protektor jest wsrod spolek przemyslu lekkiego ktory zachowuje sie najgorzej.nawet zadluzony i stratny redan pojechal.a na prorektorze jedno wielkie nic-nie ma inwestora.nie ma nowej koncepcjii rozwoju.ani buy-backu ani tym bardziej dywidendy.a grunt w lublinie czeka na nowego kupca-za rok za dwa...spotkamy sie..itd,itd