Prawda jest taka że pronox zdycha, a Knól chce jeszcze wyciągnąć na akcjach ile się da to czy będzie 15gr. czy 10gr czy też może i 5gr to bez znaczenia, bo ten papier nie jest nic wart, każda cena jest dobra do wywalania... smierdzące gówno i tyle w temacie.