na Atlantisie pojawil sie mocny popyt juz drugim dzien pewnie bedzie odreagowanie spadkow albo kolejna mocna fala wzrostowa, wedlug mnie do 2 zl. Na pronoxie juz nie siedze 015 gr to byla juz mega zwalka a tu jeszcze na 0.10 w huja wala i tyle, moze byc nawet 01 w koncu beda chciec odkupic te akcje co teraz sprzedali jak ma byc dobrze.