za duzo teorii spiskowej, nie znamy warunkow ugody i to jest problem ale jedno wszyscy zakladaja , splata akcjami po 4zl. a moje pytanie jest takie:
jezeli jest to jednak 10gr????
hm. kurs bedzie 1gr - wywalajac w rynek tyle milionow juz akcji oni o tym wiedza.
nieruchomosci - poruszalem ten temat, wierzyciele wyjda ze strata tak czy inaczej, od 38 gr wyprowadzili z akcji duzo gotowki na skup po 1,2,3 gr i przejecie calkowite firmy ff-5%
co na to chlopie z m?
Ferdku zakladasz srednia wierzycieli 26 gr a jezeli nie????