Forum Giełda +Dodaj wątek

100 akcji na sprzedaz i - 6 %

Zgłoś do moderatora
Masz rację, dziś to tak wygląda , malo płynna spółka ze słabymi obrotami i wynikami, czyli syf.
Może mieć problemy z wynikami i kto wie, może i z płynnością. Wtedy masz rację będzie nie po 1 PLN ale po 40 gr.
Wariant 2 : mleczarnia się zbilansuje zaczną wychodzić na prostą >> docelowo 3,5 PLN
Na rynku jest słabo, więc nikt się takimi spółkami nie zajmuje i dobrze. Ja chcę jeszcze delikatnie portfelio uzupełnić i poczekam. Lubię ryzyko, w sumie to nie gram dla pieniędzy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.