Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 100 akcji na sprzedaz i - 6 %

Zgłoś do moderatora
BO BARANY NIE UMIEJA CZYTAĆ RAPORTÓW,TU SIĘ INESTUJE----NORTHCOAST (NCT): Uruchomienie trzeciej linii produkcyjnej w spółce zależnej Latteria Tinis (raport nr 15/2011)
10.11.2011 09:20Raport bieżący nr 15/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd North Coast S.A. informuje, iż w dniu 9 listopada 2011 r. została uruchomiona trzecia linia produkcyjna w spółce zależnej Latteria Tinis sp. z o.o. Linia będzie produkować włoskie sery mozarella, ricotta oraz masło. Uruchomiona produkcja pozwoli na istotne zwiększenie mocy produkcyjnych tj. o 40 procent. Dzięki zwiększonej skali produkcji Latteria Tinis może osiągnąć przychody ze sprzedaży na poziomie 160 mln zł rocznie.
Giorgio Pezzolato - Wiceprezes Zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.