• Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~df [83.29.177.*]
    he, he dobre :-D
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: Uv* [193.19.165.*]
    Boss, df itp debil na debilu debilem pogania. Dwa fakty ktore az proszą sie zeby o nich przypomniec:

    1. Osoby które nie maja akcji i uwarzaja ze społka jest be a generuja 80% postow ( w tym 100% tych kretynskich ) i wypowiadaja sie na forum sa poprostu idotami i szczekajacymi pieskami.
    2. Jesli chodzi o sprawy spółki to na chwile obecna nic sie nie zmienilo i jestesmy na finish uzyskania lini kredytowej a osoby ktore twierdza innaczej maja problemy z ssaniem swojego palca i widać co jakis czas coś sobie z niego wyssyaja.
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~spekulant 1973 [83.31.47.*]
    Uv wystarczy bossa df as itp poczytać co ja piszę ich nawet nie da się czytać nawet nie napiszą zdania tylko jakieś buuuhhaa , czy ktoś tak piszący dorosły człowiek może być zdrowy ? Ja jak ich czytam to albo gimnazjum albo chory te słowa pisze i to było z mojej strony na tyle. Pozdrawiam posiadaczy akcji
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~df [83.29.177.*]
    a jeszcze miesiąc temu pisałeś to samo co my teraz. Jednak obecnie jesteś (nie)szczęśliwym posiadaczem tej makulatury i w zasadzie hmmm... też rozumiem ciebie. Sam pewno próbowałbym napędzać tą maszynę, gdybym wpakował się tak jak ty. Chociaż nie, nie byłbym tak perfidny.
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~df [83.29.177.*]
    zatem, witaj w naszym gronie. ;-)
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~to ja [77.8.173.*]
    Leszcz nie da się na coś takiego nabrać !!!!!!!!!!
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~Bartek [94.251.219.*]
    Dnia 2013-03-23 o godz. 21:08 ~to ja napisał(a):
    > Leszcz nie da się na coś takiego nabrać !!!!!!!!!!

    na co niby? mozesz sprecyzowac swoj post?
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~df [83.29.177.*]
    tak trzymać. Leszcz jest mądry a to jest papier dla ulicy.
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~spekulant 1973 [83.31.47.*]
    df jakbym chciał to w poniedziałek bym wyszedł na plusie ale powiedz po co mam wychodzić z 10% zarobkiem jak jestem przekonany o kredycie który ta spółka dostanie , a wy piszcie nadal wasz bełkot gryscie się nawzajem , wyzywajcie się możecie umówić się nawet na ustawkę . Tylko taka maleńka rada zachowujcie się stosownie do wieku . Bo nick bossa mi mówi że to poważny facet no ale pisownia to gimnazjum i nie chodzi mi o gramatykę bo ja sam jestem noga z niej i byłem wysmiewany za błędy tylko o sens tego co się pisze
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~df [83.4.41.*]
    https://www.bankier.pl/forum/temat_re-gramy-wby,12269282.html
    https://www.bankier.pl/forum/temat_re-do-17-stycznia-zostalo-5-sesji,12264322.html
    https://www.bankier.pl/forum/temat_re-do-17-stycznia-zostalo-5-sesji,12266528.html
    https://www.bankier.pl/forum/temat_re-jutro-ostatnia-sesja-przed-wielkim-tygodniem-dependa,12272377.html

    i odpowiedź jednego z forumowiczów na twój post.
    https://www.bankier.pl/forum/temat_re-trzepanie-leszcza-przed-odpalem,12257840.html

    Ty teraz piszesz podobnie. Jak widać, punkt widzenia zależy od punktu ... posiadania ;)
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~nwa [93.186.31.*]
    Dt,

    Cos strasznie duzo czasu i energii poswiecasz na papier ktory nazywasz makulatura.
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~boss [89.67.66.*]
    Dnia 2013-03-23 o godz. 23:03 ~df napisał(a):
    > https://www.bankier.pl/forum/temat_re-gramy-wby,12269282.htm
    > l
    > https://www.bankier.pl/forum/temat_re-do-17-stycznia-zostalo
    > -5-sesji,12264322.html
    > https://www.bankier.pl/forum/temat_re-do-17-stycznia-zostalo
    > -5-sesji,12266528.html
    > https://www.bankier.pl/forum/temat_re-jutro-ostatnia-sesja-p
    > rzed-wielkim-tygodniem-dependa,12272377.html

    i odpowiedź
    > jednego z forumowiczów na twój post.
    > https://www.bankier.pl/forum/temat_re-trzepanie-leszcza-prze
    > d-odpalem,12257840.html

    Ty teraz piszesz podobnie. Jak
    > widać, punkt widzenia zależy od punktu ... posiadania ;)



    Dobre:)!!!
    To zwykłe hienki chychające na pare procent , poklepujące się po plecach a tak naprawdę to jeden drugiego wyru.chałby przy pierwszej lepszej okazji.
    Te ku.rewki są do tego stopnia fałszywe , że zaczynają wierzyć we własne bazgroły.
    Jak człowiek to widzi to nie może wytrzymać i ciśnie z nimi jak z baranami nawet nie mając akcji tej spółki. Cała tajemnica naszej aktywności na tym wątku nie mając akcj depa. I jeszcze te naganianie na ten zdechły papier...
    Niech siedzą z nim te wszystkie hieny i sobie nawzajem wciskają na coraz niższym poziomie ale niech nikt nowy nie da się nabrać na stare numery z "super infem" bo żadnego super infa nie było . Jest jedynie podpucha dla przygłupiej i chciwej ulicy i nich ona zotanie z tym swoim "super papierem" do końca istnienia bezproduktywnej spółki.
    Smutne ale prawdziwe.
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: ~Bartek [94.251.219.*]


    Dobre:)!!!
    To zwykłe hienki
    > chychające na pare procent , poklepujące się po plecach a
    > tak naprawdę to jeden drugiego wyru.chałby przy pierwszej
    > lepszej okazji.
    Te ku.rewki są do tego stopnia fałszywe ,
    > że zaczynają wierzyć we własne bazgroły.
    Jak człowiek to
    > widzi to nie może wytrzymać i ciśnie z nimi jak z baranami
    > nawet nie mając akcji tej spółki. Cała tajemnica naszej
    > aktywności na tym wątku nie mając akcj depa. I jeszcze te
    > naganianie na ten zdechły papier...
    Niech siedzą z nim te
    > wszystkie hieny i sobie nawzajem wciskają na coraz niższym
    > poziomie ale niech nikt nowy nie da się nabrać na stare
    > numery z "super infem" bo żadnego super
    > infa nie było . Jest jedynie podpucha dla przygłupiej i
    > chciwej ulicy i nich ona zotanie z tym swoim
    > "super papierem" do końca istnienia
    > bezproduktywnej spółki.
    Smutne ale prawdziwe.


    to co napisales baranie mozna tylko opisac tak.....buhaahahaaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...tak podpucha hahahaha...dawali by takie infa dla sciemy zeby sprzedac akcje ulicy za 30-40 gr ahahahahahah......co za baran hahaahha........
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: Uv* [94.254.210.*]
    Ostatnim razem PCG wyslalo wiadomosci dependowi w sobote i w poniedzialek ukazal sie komunikat mozliwe ze i tym razem tak sie stanie w przeciwnym razem niedzwiedzie beda miec przewage i kierunek 0.25.
  • Re: TRZEPANIE LESZCZA Autor: Uv* [94.254.210.*]
    Jezeli Ty uwazasz ze to wszystko co zostalo zrobione do tej pory to jedynie podpucha zeby wyciagnac kurs na jakies marne 50 gr ze angazowaly sie w to powazne instytucje i ktos wlozyl w to sporo kasy oraz pracy zeby jak Ty to ujmujesz ubrac w cieple ubranka itp to jestes poprostu inbecyl i od tej opini 90% uzytkownikow forum bankiera juz nie uciekniesz tyle w temacie. Do tego jezeli uwazasz ze kazda inwestycja powinna sie zwracac w wielkich zyskach zaraz po kupnie akcji to jestes jeszcze wiekszym imbecylem kropka :) pewne rzeczy wymagaja troche czasu i odrobiny cierpliwosci glupiutki dzieciaku.
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.