Boss, df itp debil na debilu debilem pogania. Dwa fakty ktore az proszą sie zeby o nich przypomniec:
1. Osoby które nie maja akcji i uwarzaja ze społka jest be a generuja 80% postow ( w tym 100% tych kretynskich ) i wypowiadaja sie na forum sa poprostu idotami i szczekajacymi pieskami.
2. Jesli chodzi o sprawy spółki to na chwile obecna nic sie nie zmienilo i jestesmy na finish uzyskania lini kredytowej a osoby ktore twierdza innaczej maja problemy z ssaniem swojego palca i widać co jakis czas coś sobie z niego wyssyaja.
Uv wystarczy bossa df as itp poczytać co ja piszę ich nawet nie da się czytać nawet nie napiszą zdania tylko jakieś buuuhhaa , czy ktoś tak piszący dorosły człowiek może być zdrowy ? Ja jak ich czytam to albo gimnazjum albo chory te słowa pisze i to było z mojej strony na tyle. Pozdrawiam posiadaczy akcji
a jeszcze miesiąc temu pisałeś to samo co my teraz. Jednak obecnie jesteś (nie)szczęśliwym posiadaczem tej makulatury i w zasadzie hmmm... też rozumiem ciebie. Sam pewno próbowałbym napędzać tą maszynę, gdybym wpakował się tak jak ty. Chociaż nie, nie byłbym tak perfidny.
df jakbym chciał to w poniedziałek bym wyszedł na plusie ale powiedz po co mam wychodzić z 10% zarobkiem jak jestem przekonany o kredycie który ta spółka dostanie , a wy piszcie nadal wasz bełkot gryscie się nawzajem , wyzywajcie się możecie umówić się nawet na ustawkę . Tylko taka maleńka rada zachowujcie się stosownie do wieku . Bo nick bossa mi mówi że to poważny facet no ale pisownia to gimnazjum i nie chodzi mi o gramatykę bo ja sam jestem noga z niej i byłem wysmiewany za błędy tylko o sens tego co się pisze
Dnia 2013-03-23 o godz. 23:03 ~df napisał(a):
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-gramy-wby,12269282.htm
> l
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-do-17-stycznia-zostalo
> -5-sesji,12264322.html
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-do-17-stycznia-zostalo
> -5-sesji,12266528.html
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-jutro-ostatnia-sesja-p
> rzed-wielkim-tygodniem-dependa,12272377.html
i odpowiedź
> jednego z forumowiczów na twój post.
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-trzepanie-leszcza-prze
> d-odpalem,12257840.html
Ty teraz piszesz podobnie. Jak
> widać, punkt widzenia zależy od punktu ... posiadania ;)
Dobre:)!!!
To zwykłe hienki chychające na pare procent , poklepujące się po plecach a tak naprawdę to jeden drugiego wyru.chałby przy pierwszej lepszej okazji.
Te ku.rewki są do tego stopnia fałszywe , że zaczynają wierzyć we własne bazgroły.
Jak człowiek to widzi to nie może wytrzymać i ciśnie z nimi jak z baranami nawet nie mając akcji tej spółki. Cała tajemnica naszej aktywności na tym wątku nie mając akcj depa. I jeszcze te naganianie na ten zdechły papier...
Niech siedzą z nim te wszystkie hieny i sobie nawzajem wciskają na coraz niższym poziomie ale niech nikt nowy nie da się nabrać na stare numery z "super infem" bo żadnego super infa nie było . Jest jedynie podpucha dla przygłupiej i chciwej ulicy i nich ona zotanie z tym swoim "super papierem" do końca istnienia bezproduktywnej spółki.
Smutne ale prawdziwe.
Dobre:)!!!
To zwykłe hienki
> chychające na pare procent , poklepujące się po plecach a
> tak naprawdę to jeden drugiego wyru.chałby przy pierwszej
> lepszej okazji.
Te ku.rewki są do tego stopnia fałszywe ,
> że zaczynają wierzyć we własne bazgroły.
Jak człowiek to
> widzi to nie może wytrzymać i ciśnie z nimi jak z baranami
> nawet nie mając akcji tej spółki. Cała tajemnica naszej
> aktywności na tym wątku nie mając akcj depa. I jeszcze te
> naganianie na ten zdechły papier...
Niech siedzą z nim te
> wszystkie hieny i sobie nawzajem wciskają na coraz niższym
> poziomie ale niech nikt nowy nie da się nabrać na stare
> numery z "super infem" bo żadnego super
> infa nie było . Jest jedynie podpucha dla przygłupiej i
> chciwej ulicy i nich ona zotanie z tym swoim
> "super papierem" do końca istnienia
> bezproduktywnej spółki.
Smutne ale prawdziwe.
to co napisales baranie mozna tylko opisac tak.....buhaahahaaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...tak podpucha hahahaha...dawali by takie infa dla sciemy zeby sprzedac akcje ulicy za 30-40 gr ahahahahahah......co za baran hahaahha........
Ostatnim razem PCG wyslalo wiadomosci dependowi w sobote i w poniedzialek ukazal sie komunikat mozliwe ze i tym razem tak sie stanie w przeciwnym razem niedzwiedzie beda miec przewage i kierunek 0.25.
Jezeli Ty uwazasz ze to wszystko co zostalo zrobione do tej pory to jedynie podpucha zeby wyciagnac kurs na jakies marne 50 gr ze angazowaly sie w to powazne instytucje i ktos wlozyl w to sporo kasy oraz pracy zeby jak Ty to ujmujesz ubrac w cieple ubranka itp to jestes poprostu inbecyl i od tej opini 90% uzytkownikow forum bankiera juz nie uciekniesz tyle w temacie. Do tego jezeli uwazasz ze kazda inwestycja powinna sie zwracac w wielkich zyskach zaraz po kupnie akcji to jestes jeszcze wiekszym imbecylem kropka :) pewne rzeczy wymagaja troche czasu i odrobiny cierpliwosci glupiutki dzieciaku.