czyli zle nie potrafi nawet podejsc pod 30 z eto jak do 19 nie przebije 30 zł to puszczam reszte 14 tys i spadam kiszenie jest tu wielkie dobrze ze juz cos pusciłem bo to szambo jest kurs ciagle uwalany
Dnia 2016-10-12 o godz. 13:07 ~BYŁY napisał(a): > do kogo ta gadka takich jak ty wciagam nosem kolego co ty tam pierdo...sz jakie znaki powiedz co masz w portfelu a ja ci powiem czy bedziemy gaworzyc znaki tu sa wazne nastepny palabt
To pokaż co masz, dawaj skan ilości akcji z rachunku, bo jak zapytalem sie Ciebie o te Twoje CFI i zarobiony 1500% procent to nie pokazywałes sie tu przez tydzien :)))))))))))
Dnia 2016-10-12 o godz. 13:07 ~BYŁY napisał(a): > do kogo ta gadka takich jak ty wciagam nosem kolego co ty tam pierdo...sz jakie znaki powiedz co masz w portfelu a ja ci powiem czy bedziemy gaworzyc znaki tu sa wazne nastepny palabt
Ton i styl wypowiedzi ewidentnie wskazują na bardzo niski iloraz inteligencji... Co tacy ludzie robią na giełdzie? Eh... Chociaż w sumie wiem co robią... Ponieważ giełda to gra o sumie minus, to jak wiadomo jeden zarobi, a inny straci. Więc potrzeba "inwestorów" typu BYŁY, którzy finansują zarobki innych ;)
Dnia 2016-10-12 o godz. 13:07 ~BYŁY napisał(a): > do kogo ta gadka takich jak ty wciagam nosem kolego co ty tam pierdo...sz jakie znaki powiedz co masz w portfelu a ja ci powiem czy bedziemy gaworzyc znaki tu sa wazne nastepny palabt
A i jeżeli chodzi o wciąganie nosem, to nie wątpię, że wciągasz... :D
Fiu,fiu... nawet FL sobie swisso dodal a gdzie to jestesmy - Disneyland? czy Clearwater? A kiedy to s-tch bedzie sie bawil np. na Grenlandii? Tym zaimponujesz . & now shut up and get lost
Imponowac to ja staram sie mojemu osmioletniemu synkowi. Wy imponujecie jak mozna przeczytac sobie nawzajem w kolku stalych naganiaczy..szczegolnie potetny niejaki eo. zastanawiam sie czy ci, ktorzy pisza o ekspansji do USA ( nie sprzedawszy ani jednego funkcjonujacego urzadzenia jeszcze w pl) lizneli chocby przez chwile USA? Przed TV. Te wasze teksty sa tak odrealnione...ze czuje sie jak mieszacie na na Wall Street. Kiscie sie w swoim gronie i odradzam zaczepki..to nie ta liga
Nie dyskutujcie z tym "zwissem", bo to chłop prosty najęty do nagonki i z powodu swoich kompleksów (m.in. zwissowych) za wszelką cenę chce przejść do ekstraklasy, a gołym okiem widać, że to liga okręgowa z boiskiem na łące. Nie mogę tylko rozpoznać, czy to Jackowo czy Greenpoint, ale ich poziom jest zbliżony, czyli nieakceptowalny.