dziś marazm i tylko chyba jeden drobny bawi się i liczy, że uda mu się sprzedać o grosz wyżej albo (to uważam za bardziej prawdopodobne) raczej większą ilość nie taniej niż po 3,80
Dnia 2015-06-02 o godz. 13:52 ~hehe napisał(a): > 4,50 juz niedługo giełda spada, a ten co zaniżał skupujac teraz trzyma 3,80 jako opór i nie popuszcza :-)))
a od kiedy tu trzeba zaniżać? na razie nieustannie podbijają i skarmiają wszystko, co pojawia się z lewej
skoro kurs spada, z prawej sypią, a z lewej nikogo nie ma poza jednym podawaczem tlenu = ma ktoś jeszcze sporo gorącego papiera i usiłuje zwabiać naiwnych kapitałodawców
jak zwykle widzę narzekania i ocenę sytuacji z poziomu do połowy pustej szklanki...indeksy ogólnie spadają od niemal 10 sesji, ab, action i ogólnie branża się osunęła a abc stoi w miejscu... kilka groszy i prawie na każdej półce są kupujący. Niebawem prawa do dywidendy... ech ale to taka syfiata spółka że powinna 2 zł kosztować za 2 akcje...
nie ma komu sprzedawać, bo nie ma chętnych do kupowania
po lewej wciąż te same zagrywki: kilku fundów - każdy wystawił po 2 K na 3,79 i tak stworzyli sztuczny popycik i podają tlen, by podtrzymać kurs, a poniżej zero popytu no i od wielu sesji - anemiczny boczniak z czekaniem na podbitkę
dzis pół sesji i nawet 10 K wolumenu nie ma.
Wszyscy tanio obkupieni i czekają na kapitałodawców, co podniosa kurs. Tyle dobrych raportów niby było, dywidenda w drodze, a tu kiszonka na warzywniakowych obrotach
mnie też śmiać sie chce, gdy czytam, jak z uporem maniaka przypisujesz hejtersko mi jakieś poziomy, a linka podać nie potrafisz ale pisz - tyle twojego (i mojej uciechy z ciebie)
na razie to ty zaklinasz rzeczywistość od już chyba 2 lat o 5 pln, potem 6 i ostatnio 7 zetach a załapać na 4 od miesiecy sie nie mozesz
Dnia 2015-06-09 o godz. 21:41 ~Michał napisał(a): > Powiedz proszę po co tu jesteś i ciągle wypisujesz to samo to nudne, nie podoba się spółka to wypad
Po co jestem? Bo lubię te spółkę, lubię o niej pisać i lubię czytać to, co mnie się wypisuje. Powiedzmy (co oczywiscie nie musi byc prawdą), ze zbieram materiał do publikacji o zdesperowanym akcjonariacie... Albo inny dowolny powód. Dałeś mi fajny cytat. Boli cię to, co czytasz w moich postach? Drażni cię, ze nie wychwalam twej perełki? Nie masz obowiązku czytania moich postów. I chyba masz problemy ze zrozumieniem. Bardzo mi się podoba ta spółka. Bo jest ciekawa i pouczająca. A jaki ma interesujący akcjonariat!... Aha, przeczytaj jeszcze definicję słowa "forum"
a jak na razie widać - mielenie walorem trwa... Kapitałodawcy wciąż mile widziani.
ja to inaczej widzę, ktoś mądrze i subtelnie wykorzystuje skup. Po lewej od pewnego czasu na każdej półce coś leży. Praktycznie 3,80 jest w tej chwili dnem i wątpię by było taniej a raczej będzie wyżej, myślę że przed odcięciem dywidendy będzie gorąco i nie tylko w powietrzu :)
w drugą stronę jak ktoś by chciał "gorącego" lub "przed weekendem" jak to nie raz pisałeś to bylibyśmy bliżej 3 zł a nie bliżej 4 zł więc tutaj też nie podzielam tej opinii.
Dnia 2015-06-10 o godz. 14:07 ~devilek napisał(a): > w drugą stronę jak ktoś by chciał "gorącego" lub "przed weekendem" jak to nie raz pisałeś to bylibyśmy bliżej 3 zł a nie bliżej 4 zł więc tutaj też nie podzielam tej opinii.
tez jestem ciekawy, jak to sie rozwinie... moze tym razem twe myslenie życzeniowe spełni się... dziś raczej znów ten sam fund bawi się na mci i dacie, nawet obroty podobne
Tylko wykresik mógł wymyślić taką "teorię leszcza" :)))))) Już teraz nie są w stanie odebrać sprzedanych akcji bo nikt nie sprzedaje :)))))) Marzysz że zbiją na twoje obiecane 3,16 ? :))))))