• abc....... Autor: ~grubesumy [89.238.36.*]
    na tle innych spółek z branży to perełka
  • Re: abc....... Autor: ~cba [91.231.247.*]
    wczoraj wolumen mniej niż 19,5 K, dziś moze byc jeszcze mniej...
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    dziś marazm i tylko chyba jeden drobny bawi się i liczy, że uda mu się sprzedać o grosz wyżej
    albo (to uważam za bardziej prawdopodobne) raczej większą ilość nie taniej niż po 3,80
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    wciąż zasypują lewą stronę...
    największe transakcje po 3,80 i po anemicznych podbitkach
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [89.79.92.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: abc....... Autor: ~n3x [91.227.118.*]
    +1 :)
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    close 3,80

    devil, to ostatnia sesja w maju - dasz jakiś komentarz o 4 z przodu?...

    teraz czekamy na 10 czerwca...
  • Re: abc....... Autor: ~hehe [83.24.126.*]
    4,50 juz niedługo giełda spada, a ten co zaniżał skupujac teraz trzyma 3,80 jako opór i nie popuszcza :-)))
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    Dnia 2015-06-02 o godz. 13:52 ~hehe napisał(a):
    > 4,50 juz niedługo giełda spada, a ten co zaniżał skupujac teraz trzyma 3,80 jako opór i nie popuszcza :-)))

    a od kiedy tu trzeba zaniżać?
    na razie nieustannie podbijają i skarmiają wszystko, co pojawia się z lewej
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    http://pulsinwestora.pb.pl/4163764,94995,najskuteczniejsze-formacje-analizy-technicznej
  • Re: abc....... Autor: ~edek [31.61.136.*]
    Kiedy uchwalą tą dywidendę ?

  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    na razie uchwalaja co innego - dla siebie:
    http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,294019
  • Re: abc....... Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    co z tego twoim zdaniem wynika ???
  • Re: abc....... Autor: ~Michał [87.199.35.*]
    Bardzo dobrze -motywacyjny 5zł
  • Re: abc....... Autor: ~wy [78.28.36.*]
    dzielenie skóry na niedźwiedziu
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    już tylko zabawy drobnicy i podawanie tlenu, 
    utrzymywanie kursu w boczniaku i czekanie na Godota...

    popyt zerowy...

    http://at.biznesradar.pl/be024c75d95ef303607737fbc428db4c.png

    a mci zapikowało z luką
    do tego ta poranna panika w Turcji...
  • Re: abc....... Autor: ~n3x [91.227.118.*]
    straszne... już zaczynam wyprzedawać papier :P
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    http://www.money.pl/gielda/komentarze/artykul/poglebiaja-sie-spadki-na-gpw-pochlona,185,0,1823673.html
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    już chyba tylko jakiś drobny chce się ewakuować, a nie ma komu tych kilku(nastu) kilo oddać...

    tak totalnej pustki z lewej dawno nie było,
    zaś z prawej dokładają od wczoraj...

    a mci już tylko 12,50...
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    http://comparic.pl/tureckie-wybory-odbily-sie-czkawka-gieldzie-tureckiej-walucie/

    http://pulsinwestora.pb.pl/4172804,57609,jeszcze-dwa-lata-slabosci-gpw-wykres-dnia
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    skoro kurs spada, z prawej sypią, a z lewej nikogo nie ma poza jednym podawaczem tlenu = ma ktoś jeszcze sporo gorącego papiera i usiłuje zwabiać naiwnych kapitałodawców
  • Re: abc....... Autor: ~cba [91.231.247.*]
    oj, nisko, coraz niżej, a chętnych na walor brak , http://at.biznesradar.pl/06c8f6ee72d90b39768c73b3813a511a.png
  • Re: abc....... Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    jak zwykle widzę narzekania i ocenę sytuacji z poziomu do połowy pustej szklanki...indeksy ogólnie spadają od niemal 10 sesji, ab, action i ogólnie branża się osunęła a abc stoi w miejscu... kilka groszy i prawie na każdej półce są kupujący. Niebawem prawa do dywidendy... ech ale to taka syfiata spółka że powinna 2 zł kosztować za 2 akcje...
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    Dnia 2015-06-09 o godz. 10:23 ~devilek napisał(a):
    > ...ech ale to taka syfiata spółka że powinna 2 zł kosztować za 2 akcje...

    devil, obyś nie wykrakał...
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    niestety, tak właśnie to wygląda

    z lewej chyba kilka fundów znów zrzuciło się po niecałe 2 K, by ktoś pekacem za szybko nie zbił kursu
  • Re: abc....... Autor: ~janek [84.10.54.*]
    Buuuhhahaha :))))
    Nie ma komu zbijać tu nikt nie sprzedaje :)))))
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    juz nieraz tak się śmiałeś, a potem był zjazd

    nie ma komu sprzedawać, bo nie ma chętnych do kupowania

    po lewej wciąż te same zagrywki: kilku fundów - każdy wystawił po 2 K na 3,79 i tak stworzyli sztuczny popycik i podają tlen, by podtrzymać kurs, a poniżej zero popytu
    no i od wielu sesji - anemiczny boczniak z czekaniem na podbitkę

    dzis pół sesji i nawet 10 K wolumenu nie ma.

    Wszyscy tanio obkupieni i czekają na kapitałodawców, co podniosa kurs.
    Tyle dobrych raportów niby było, dywidenda w drodze, a tu kiszonka na warzywniakowych obrotach

  • Re: abc....... Autor: ~janek [84.10.54.*]
    A ty ciągle marzysz o kupieniu akcji po 3,16 :))))))
    Trudno mi się powstrzymać od śmiechu gdy widzę twoje zaklinanie rzeczywistości :)))))
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    mnie też śmiać sie chce, gdy czytam, jak z uporem maniaka przypisujesz hejtersko mi jakieś poziomy, 
    a linka podać nie potrafisz
    ale pisz - tyle twojego (i mojej uciechy z ciebie)

    na razie to ty zaklinasz rzeczywistość od już chyba 2 lat o 5 pln, potem 6 i ostatnio 7 zetach
    a załapać na 4 od miesiecy sie nie mozesz

  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    teraz ktoś się wycwanił i skarmia z ukrytego po 3,80...
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    znowu jest powrót do durakowatych podbitek 10 akcjami,
    a to na dacie dotychczas poprzedzało spadki i pokazywało słabość popytu...
  • Re: abc....... Autor: ~Michał [87.199.35.*]
    Powiedz proszę po co tu jesteś i ciągle wypisujesz to samo to nudne, nie podoba się spółka to wypad
  • Re: abc....... Autor: ~n3x [91.227.118.*]
    Nie karm trolla
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    Dnia 2015-06-09 o godz. 21:41 ~Michał napisał(a):
    > Powiedz proszę po co tu jesteś i ciągle wypisujesz to samo to nudne, nie podoba się spółka to wypad

    Po co jestem? Bo lubię te spółkę, lubię o niej pisać i lubię czytać to, co mnie się wypisuje.
    Powiedzmy (co oczywiscie nie musi byc prawdą), ze zbieram materiał do publikacji o zdesperowanym akcjonariacie...
    Albo inny dowolny powód.
    Dałeś mi fajny cytat.
    Boli cię to, co czytasz w moich postach?
    Drażni cię, ze nie wychwalam twej perełki?
    Nie masz obowiązku czytania moich postów.
    I chyba masz problemy ze zrozumieniem.
    Bardzo mi się podoba ta spółka.
    Bo jest ciekawa i pouczająca.
    A jaki ma interesujący akcjonariat!...
    Aha, przeczytaj jeszcze definicję słowa "forum"

    a jak na razie widać - mielenie walorem trwa...
    Kapitałodawcy wciąż mile widziani.
  • Re: abc....... Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    ja to inaczej widzę, ktoś mądrze i subtelnie wykorzystuje skup. Po lewej od pewnego czasu na każdej półce coś leży. Praktycznie 3,80 jest w tej chwili dnem i wątpię by było taniej a raczej będzie wyżej, myślę że przed odcięciem dywidendy będzie gorąco i nie tylko w powietrzu :)
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    hmm, gdyby miał być skup - łatwo zbiliby i zebrali wiecej i taniej
  • Re: abc....... Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    w drugą stronę jak ktoś by chciał "gorącego" lub "przed weekendem" jak to nie raz pisałeś to bylibyśmy bliżej 3 zł a nie bliżej 4 zł więc tutaj też nie podzielam tej opinii.
  • Re: abc....... Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    Dnia 2015-06-10 o godz. 14:07 ~devilek napisał(a):
    > w drugą stronę jak ktoś by chciał "gorącego" lub "przed weekendem" jak to nie raz pisałeś to bylibyśmy bliżej 3 zł a nie bliżej 4 zł więc tutaj też nie podzielam tej opinii.

    tez jestem ciekawy, jak to sie rozwinie...
    moze tym razem twe myslenie życzeniowe spełni się...
    dziś raczej znów ten sam fund bawi się na mci i dacie, nawet obroty podobne
  • Re: abc....... Autor: ~dwa [80.108.10.*]
    co za kretyński papier śmiec znowu spada
  • Re: abc....... Autor: ~janek [84.10.54.*]
    Tylko wykresik mógł wymyślić taką "teorię leszcza" :))))))
    Już teraz nie są w stanie odebrać sprzedanych akcji bo nikt nie sprzedaje :))))))
    Marzysz że zbiją na twoje obiecane 3,16 ? :))))))
[x]
ABCDATA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.