ja to inaczej widzę, ktoś mądrze i subtelnie wykorzystuje skup. Po lewej od pewnego czasu na każdej półce coś leży. Praktycznie 3,80 jest w tej chwili dnem i wątpię by było taniej a raczej będzie wyżej, myślę że przed odcięciem dywidendy będzie gorąco i nie tylko w powietrzu :)