jak zwykle widzę narzekania i ocenę sytuacji z poziomu do połowy pustej szklanki...indeksy ogólnie spadają od niemal 10 sesji, ab, action i ogólnie branża się osunęła a abc stoi w miejscu... kilka groszy i prawie na każdej półce są kupujący. Niebawem prawa do dywidendy... ech ale to taka syfiata spółka że powinna 2 zł kosztować za 2 akcje...