mnie też śmiać sie chce, gdy czytam, jak z uporem maniaka przypisujesz hejtersko mi jakieś poziomy,
a linka podać nie potrafisz
ale pisz - tyle twojego (i mojej uciechy z ciebie)
na razie to ty zaklinasz rzeczywistość od już chyba 2 lat o 5 pln, potem 6 i ostatnio 7 zetach
a załapać na 4 od miesiecy sie nie mozesz