juz nieraz tak się śmiałeś, a potem był zjazd
nie ma komu sprzedawać, bo nie ma chętnych do kupowania
po lewej wciąż te same zagrywki: kilku fundów - każdy wystawił po 2 K na 3,79 i tak stworzyli sztuczny popycik i podają tlen, by podtrzymać kurs, a poniżej zero popytu
no i od wielu sesji - anemiczny boczniak z czekaniem na podbitkę
dzis pół sesji i nawet 10 K wolumenu nie ma.
Wszyscy tanio obkupieni i czekają na kapitałodawców, co podniosa kurs.
Tyle dobrych raportów niby było, dywidenda w drodze, a tu kiszonka na warzywniakowych obrotach