• Brak chętnych Autor: ~ben [83.24.10.*]
    Niestety, posucha brak dawców kapitału,
    Widocznie brak leszczy na tym łowisku,chyba że fikcyjnie zaimprowizują transakcje.
    Rynek już się przyzwyczaił,będą musieli przestawić na północ ster tego statku.

  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.35.*]
    chyba krótko, benek, jesteś na tej opuszczonej łajbie...
    już kilku sterników kilka razy dmuchało ten balonik, a efektem tego jest obecny kurs i brak popytu...
  • Nie ma zmiłuj... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    http://msp.money.pl/wiadomosci/podatki/artykul/karuzele-vat-ministerstwo-finansow-analiza,71,0,2179911.html
  • Re: Nie ma zmiłuj... Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    martołek nagania, bo na serio boi sie spadków

    a dzisiejsze transakcje to podawanie tlenu przez martołka...
  • Re: Nie ma zmiłuj... Autor: ~sla [37.128.27.*]
    Kiedyś dawno temu kupiłem 100 akcji Daty i od czasu do czasu zaglądam na to forum i czytając co tu wypisujecie wcale się nie dziwie, że brakuje inwestorów :)
  • Re: Nie ma zmiłuj... Autor: ~kat [82.214.136.*]
    A ja biorę piąte przez dziesiąte co na tym forum. Też czytam od czasu do czasu i denerwują mnie napady paniki nagle i napędzanie jej sztuczne... Realnie odzywa się tutaj kilka osób, kilka realnych osób to czyta i czasem coś wtrąci. A tak to najazd hunów i panika :)
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    Dnia 2016-10-12 o godz. 17:18 ~ben napisał(a):
    > Niestety, posucha brak dawców kapitału,
    > Widocznie brak leszczy na tym łowisku,chyba że fikcyjnie zaimprowizują transakcje.
    > Rynek już się przyzwyczaił,będą musieli przestawić na północ ster tego statku.
    >

    http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc

    z pierwszymi dwoma zdaniami zgadzam się, ale co do ostatniego już nie - rynek od dawna nie ufa dacie i branży
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    zasypane na razie 2,10...
    a z lewej natychmiast pozdejmowane zlecenia kupna po 2,09...

    podawacz tlenu bardzo boi się być nakarmionym...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    no i witamy 2,08 znowu...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc

    taniocha, a chętnych brak...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    no nie jest wesoło, ale dzisiaj spadkowa cała sesja...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    drobni i grubi keszują, co się da, pod niepewność reakcji rynkowych ot. wyborów w USA...

    http://at.biznesradar.pl/794571e058d2386175f1bad4fddaa0e0.png

    ale na dacie rzecz wygląda gorzej niż źle:

    http://at.biznesradar.pl/794571e058d2386175f1bad4fddaa0e0.png

    kto chce ratować kasę - nie ma jak...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    wygląda na to że 2,00 może być dzisiaj bronione.
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    jak spadnie do 2 zeta, akurat dziś i jutro moze nie być chetnych do bronienia

    teraz juz lepiej chyba spuścić jak najnizej, odkupić najtaniej i odrabiać straty na jakiejś korekcie wzrostowej pt. odbicie zdechłego kota. a na wet tylko jego ogona...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    już tylko 2 grosze do 2,05...

    i tylko kilkanaście kilo wystarczy do zjazdu na 2 zeta...

    a potem...

    wiatr hula na pustych półkach...

    sypacz musi starać sie w podawaniu tlenu...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    http://www.parkiet.com/artykul/7,1497569-Notowania-akcji--Fatalny-poczatek-sesji-na-GPW.html
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    kolejne lokalne minimum dotknięte...

    a popytu brak...

    jest tylko desperacka obrona sypacza przed spadkami, który usiłuje zwabiać naiwnych

    http://at.biznesradar.pl/427468e9f23629e23c92529ea32461e5.png
  • Re: Brak chętnych Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    takie powolne zwalanie kursu do obrzydzenia... musi się to jakoś kiedyś wyjaśnić.
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    mci też juz tylko 9,70...

  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    jakiś matołek usiłuje podawać tlen kupując 85 akcji za kieszonkowe...

    od dawna pisałem, ze takie durakowate gierki tylko pogrążają kurs, bo pokazują, ze popyt zerowy, a teraz juz na dacie zarobionych raczej nie ma...

    do 2,00 kilka groszy i jak ktoś wywali, by odkupić taniej, będzie jeszcze tu kiedyś moze troche wygranym...
  • Czekam Autor: ~abc [89.228.117.*]
    Ja czekam na niższą cenę i myślę, że jest sporo osób podobnych do mnie, które się wyprzedały tuż przed dywidendą albo zaraz po i teraz chętnie odkupią. Tylko za wolno spada. Teraz powinna już być cena o 10-15% niższa. Po podaniu info o vacie albo zjazd dalszy o 20-30% albo porządne odbicie. Zależy co będzie w ewentualnym komunikacie.
  • Re: Czekam Autor: ~białoczerwony [91.202.175.*]
    Może długo, długo nie być żadnego komunikatu bo takie kontrole mogą się ciągnąć i ciągnać. Noramlnie tylko 48 dni, ale jeśli istnieje uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, albo w celu zapobiegania temu nie ma określonych terminów, a przynajmniej ja takich nie znalazłem.
  • Re: Brak chętnych Autor: ~białoczerwony [91.202.175.*]
    Dnia 2016-11-02 o godz. 11:26 ~wykres napisał(a):
    > mci też juz tylko 9,70...
    >

    No i czy to źle czy dobrze, dla długoterminowych trzymaczy :) Czy spółka skupując swoje akcje ma kupować jak najdrożej czy jak najtaniej ?
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    Dnia 2016-11-02 o godz. 11:39 ~białoczerwony napisał(a):
    > Dnia 2016-11-02 o godz. 11:26 ~wykres napisał(a):
    > > mci też juz tylko 9,70...
    > >
    >
    > No i czy to źle czy dobrze, dla długoterminowych trzymaczy :) Czy spółka skupując swoje akcje ma kupować jak najdrożej czy jak najtaniej ?

    na razie na mci potwierdza się teza, ze cierpliwość i długie trzymanie nie zawsze jest trafioną strategią

    no i nie zagwarantujesz, że długoterminowo będzie tylko lepiej...

    chyba pamietasz, co pisałeś przed i po webcascie...

    i jaki miał być skup, dywidenda i takie tam...

    na dacie też były skupy, dywidendy - i co...
    ano 2,07
    na razie, bo popyt znikł CAŁKOWICIE

    a buy back na mci... - coś ci mówi pojęcie śmiesznoskupu wprowadzone właśnie odnośnie mci?...

    BC, znamy się na forum od kilku lat, a i na dacie, i na mci jest tylko gorzej...
    I wcale nie jest powiedziane, ze szybko, a nawet w ogóle bedzie lepiej...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~białoczerwony [91.202.175.*]
    Doskonale pamiętam, z tym że sytuacja ciut chyba się zmieniła nie uważasz? Skup na 100mln jeśli do niego dojdzie i nie idzie mi tylko o uchwały ale o realny skup będzie czymś na co czekałem, a nawet przebije moje oczekiwania. Trochę później niż po tamtym walnym ale jest...
    Fajnie, że umiesz kupowac w dołku i sprzedawać na górkach na forum większość tak potrafi...
    Nie uważam, żeby było gorzej w MCI, tzn na kursie raczej ale fundamentalnie hmmm wystarczy poszperać w necie, kto chce ten znajdzie. Zacząłem dobierać, powolutku po maciutku...

  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    Dnia 2016-11-02 o godz. 12:39 ~białoczerwony napisał(a):
    > Doskonale pamiętam, z tym że sytuacja ciut chyba się zmieniła nie uważasz? Skup na 100mln jeśli do niego dojdzie i nie idzie mi tylko o uchwały ale o realny skup będzie czymś na co czekałem, a nawet przebije moje oczekiwania. Trochę później niż po tamtym walnym ale jest...
    > Fajnie, że umiesz kupowac w dołku i sprzedawać na górkach na forum większość tak potrafi...
    > Nie uważam, żeby było gorzej w MCI, tzn na kursie raczej ale fundamentalnie hmmm wystarczy poszperać w necie, kto chce ten znajdzie. Zacząłem dobierać, powolutku po maciutku...
    >
    BC, nigdy nie pisałem i nie zamierzam, ze kupuję na dołku i sprzedaje na górce, więc nie imputuj takich rzeczy... Wyznaczam sobie okreslone poziomy na wejście/wyjście i tego sie trzymam, bez zawisci czy wspólczuia wobec innych

    Na dacie też wielu dobierało jak kurs spadł z 4,4x na 4,0x i wielu do dzis dobiera i dobiera... ;)

    Naprawdę sądzisz, iż na mci taniej juz nie będzie?...

  • Re: Brak chętnych Autor: ~białoczerwony [91.202.175.*]
    Dnia 2016-11-02 o godz. 14:23 ~wykres napisał(a):
    > Naprawdę sądzisz, iż na mci taniej juz nie będzie?...
    Nawet jako akcjonariusz oczekuję tego, że skupią te 9mln bo 1mln już jest. A przy okazji i ja sobie dobiorę

  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    żeby czasem to "taniej" nie zaskoczyło cię, jak wielu dobierajacych od lat na dacie... ;)
  • Re: Brak chętnych Autor: ~białoczerwony [91.202.175.*]
    Tego nigdy nie wiesz, ale jakieś wskazówki daje na przeszłość. Np jak najniżej C/WK było notowane MCI...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    6 chętnych na 2600 akcji... - dobre! ;)
    jakaś spółdzielnia przedszkolaków pilnuje kursu?
    wychodzi po ok. 440 sztuk na głowę... ;)
    szał zakupów... ;)

    i robienie naiwnych w puzon...

  • Re: Brak chętnych Autor: ~nikt [108.171.129.*]
    wykres, pogadamy przy 1,5zł... jak myślisz? czy czekamy do tych 5-6zł za które to MCI miało sprzedawać :p
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    Dnia 2016-11-02 o godz. 14:50 ~nikt napisał(a):
    > wykres, pogadamy przy 1,5zł... jak myślisz? czy czekamy do tych 5-6zł za które to MCI miało sprzedawać :p

    nie zdziwię się, jak zobaczę 1,5x zł...;)
    a jeśli bedzie poważna kara od fiskusa i ew. prokuratury, to ta cena moze być za dwie akcje...

    dziś jednak na większosci spółek ewakuacja - lekcja po brexicie jestprzez rynki odrobiona i co ostrożniejsi wolą być na kasie niż z makulaturą

    ciekawi mnie tylko, czy jutro na close ktoś nie walnie pekacem...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    abc datę nie walnie nikt pkc dlatego że to by był strzał w stopę, jedynie to możliwe przy domiarze ze skarbowego który będzie lub nie będzie bo na razie brak informacji rzetelnej w tej sprawie.
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    Dnia 2016-11-02 o godz. 15:44 ~devilek napisał(a):
    > abc datę nie walnie nikt pkc dlatego że to by był strzał w stopę, jedynie to możliwe przy domiarze ze skarbowego który będzie lub nie będzie bo na razie brak informacji rzetelnej w tej sprawie.

    dewil, lepiej nigdy nie mówić "nigdy"...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    2,06 skarmiane...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    raczej dzisiaj się tak skończy, fakt jest taki że coraz gorzej ten trend na dacie wygląda.
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    2,06 już po prawej...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    2,05 zasypane...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc

    coraz mniej półek,
    coraz mniej chętnych do kupna,
    coraz mniejsze wolumeny na półkach...
  • MCI - kierunek 8,99?... ABC DATA też wciąż mar_nie... Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    mci - 9,60

    na indeksach mocne spadki - ratowanie kasy na bananie zaczęło się nasilać
  • Re: MCI - kierunek 8,99?... ABC DATA też wciąż mar_nie... Autor: ~białoczerwony [91.202.175.*]
    Mówisz ratowanie? Hmmm a może wyciąganie kilka dni do góry, żeby potem nabrać shorty i sru....
  • Re: MCI - kierunek 8,99?... ABC DATA też wciąż mar_nie... Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    spójrz na wykres dzienny wig20...
  • Re: MCI - kierunek 8,99?... ABC DATA też wciąż mar_nie... Autor: ~białoczerwony [91.202.175.*]
    Niektórzy już kilka dni temu o tym pisali, ze coś może być nie halo...
    "Wielu zastanawia skąd ta siła? Czy jest to efekt końca miesiąca? Czy działanie spekulacyjne mające podnieść wyceny, a potem drożej sprzedawać akcje i kontrakty czy też może jesteśmy świadkami dłuższego okresu, kiedy rodzime blue chips zachowują się lepiej od ich odpowiedników w innych państwach?"
    http://www.ticker.pl/2016/10/28/zaskakujaca-moc-wig20/

  • Re: MCI - kierunek 8,99?... ABC DATA też wciąż mar_nie... Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    http://next.gazeta.pl/next/7,151003,20921331,gieldy-juz-wiedza-kto-wygra-wybory-w-stanach-a-to-bedzie-swietna.html#Czolka3Img
  • Re: MCI - kierunek 8,99?... ABC DATA też wciąż mar_nie... Autor: ~białoczerwony [91.202.175.*]
    Dnia 2016-11-02 o godz. 19:44 ~wykres napisał(a):
    > http://next.gazeta.pl/next/7,151003,20921331,gieldy-juz-wiedza-kto-wygra-wybory-w-stanach-a-to-bedzie-swietna.html#Czolka3Img
    Fajno, tylko że pisząc o przewadze zapomnieli dodać o elektorach... Już kilka razy wygrał prezydent, który miał mniejszą ilośc głosów, tak więc w sondażach może nawet Clinton przegrywać by wygrać, równie dobrze może to być z Trumpem.
    Ano zobaczymy, sam z ciekawością czekam...

  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    https://strefainwestorow.pl/artykuly/20161102/tylko-u-nas-komentarze-ludzi-rynku-na-temat-opodatkowania-fizow-buczek-krupa
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    http://at.biznesradar.pl/9be0ee5bb655d18a11e813fcb770d12e.png
  • Re: Brak chętnych Autor: ~PrawdaPolska [109.173.144.*]
    Czyli jednak redukcja akcji przy 2.11 to byl dobry ruch... teraz czekamy ba sygnal wykresa i do wielkich zakupów... jednak czesto samemu podejmowac decyzje... Raport powinien byc dobry...ale jak wleci fiskus i.nalozy kare to i eaport nie pomoze...i Ty to wiesz Panie Wykres...
  • Re: Brak chętnych Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    http://biznes.interia.pl/gieldy/news/zaprzestanie-dzialalnosci-fiz-nie-powinno-miec-wplywu-na,2415209,1844
  • Re: Brak chętnych Autor: ~Fox [83.25.107.*]
    Cóż.
    Po prostu mamy ucieczkę kapitału z zielonego lasu.
    Jeśli ktoś ma kasę, taką poważną, liczoną w milionach, to w zasadzie nie ma czego szukać w Polsce.
    Może ją tylko stracić.

    Dodam info o pomysłach akcyzy na samochody dostawcze, która obecnie nie istnieje.
    I tak, za starszy samochód o większej pojemności trzeba będzie od stycznia 2017r. zapłacić akcyzę większą od jego wartości,
    może nawet wielokrotnie.
    Niewątpliwie pomoże to polskim przedsiębiorcom.
[x]
ABCDATA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.