Cóż.
Po prostu mamy ucieczkę kapitału z zielonego lasu.
Jeśli ktoś ma kasę, taką poważną, liczoną w milionach, to w zasadzie nie ma czego szukać w Polsce.
Może ją tylko stracić.
Dodam info o pomysłach akcyzy na samochody dostawcze, która obecnie nie istnieje.
I tak, za starszy samochód o większej pojemności trzeba będzie od stycznia 2017r. zapłacić akcyzę większą od jego wartości,
może nawet wielokrotnie.
Niewątpliwie pomoże to polskim przedsiębiorcom.