A ja biorę piąte przez dziesiąte co na tym forum. Też czytam od czasu do czasu i denerwują mnie napady paniki nagle i napędzanie jej sztuczne... Realnie odzywa się tutaj kilka osób, kilka realnych osób to czyta i czasem coś wtrąci. A tak to najazd hunów i panika :)