Ja czekam na niższą cenę i myślę, że jest sporo osób podobnych do mnie, które się wyprzedały tuż przed dywidendą albo zaraz po i teraz chętnie odkupią. Tylko za wolno spada. Teraz powinna już być cena o 10-15% niższa. Po podaniu info o vacie albo zjazd dalszy o 20-30% albo porządne odbicie. Zależy co będzie w ewentualnym komunikacie.