Czyli jednak redukcja akcji przy 2.11 to byl dobry ruch... teraz czekamy ba sygnal wykresa i do wielkich zakupów... jednak czesto samemu podejmowac decyzje... Raport powinien byc dobry...ale jak wleci fiskus i.nalozy kare to i eaport nie pomoze...i Ty to wiesz Panie Wykres...