Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czyżby się odblokowała dysza ? ~Prezes 3 2021-04-13 10:10
68,5 ~nieznany 1 2021-04-12 17:03
Już nikt nie odda poniżej 67,5 ~nieznany 3 2021-04-09 16:18
Druk srebrem ~Orion 5 2021-04-07 17:34
na normalmej dgiedzie po takim infie bylo by +200% a na naszej jest 2 ~jedreke 16 2021-04-06 23:10
Niemcy ~przemass 7 2021-04-03 22:30
Nowy indeks ~OO 1 2021-04-01 22:04
Innovator ~Orion 1 2021-04-01 15:45
zalecam spokojną akumulację ~neo 5 2021-04-01 15:42
jest moc ~oj 2 2021-04-01 12:55
XTPL bis czyli Captor Therapeutics ~Leszczu 4 2021-03-31 19:48
Ludzie powiedzcie mi czy wynaleziono ten tósz ~grubas 3 2021-03-31 11:32
Frajerzy sprzedaja ~De 4 2021-03-30 11:48
Bardzo dobre info ~De 3 2021-03-25 22:33
Kupuj na biznes radarze! ~Kubek 11 2021-03-25 13:47
Ciekawe info ~Ryś 3 2021-03-25 13:45
Koniec spadków ~nieznany 4 2021-03-24 18:03
head of marketing ~rwerwe 11 2021-03-24 01:09
idzie wielka fala ~tt 3 2021-03-21 19:43
ludzie to rośnie jak balon, zaraz pęknie ~przerazony 1 2021-03-15 22:06
magiczne słowo ~Robs 7 2021-03-13 10:53
Dwa lata spadało czas na korekte ~Patryk 5 2021-03-12 14:07
no nareszcie jest wyszczał ~klozetowa 3 2021-03-12 13:05
Witam na pokładzie ~GGG 6 2021-03-11 23:28
Kiszenie kapusty! ~Leo 5 2021-03-11 21:30
profile pracownikow na FB ~detektyw 4 2021-03-11 15:20
Zobaczcie Gobarto nowe info ~Invest 1 2021-03-11 14:03
Gobarto- super info ~Intro 1 2021-03-11 14:02
Projekt XTPL dofinansowany przez NCBiR kwotą 11,7 mln zł ~Specjalista 5 2021-03-11 14:01
Tusz! ~Prezes 8 2021-03-11 13:59
[x]
XTPL 0,15% 66,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.