| Czyżby się odblokowała dysza ? | ~Prezes | 3 | 2021-04-13 10:10 |
| 68,5 | ~nieznany | 1 | 2021-04-12 17:03 |
| Już nikt nie odda poniżej 67,5 | ~nieznany | 3 | 2021-04-09 16:18 |
| Druk srebrem | ~Orion | 5 | 2021-04-07 17:34 |
| na normalmej dgiedzie po takim infie bylo by +200% a na naszej jest 2 | ~jedreke | 16 | 2021-04-06 23:10 |
| Niemcy | ~przemass | 7 | 2021-04-03 22:30 |
| Nowy indeks | ~OO | 1 | 2021-04-01 22:04 |
| Innovator | ~Orion | 1 | 2021-04-01 15:45 |
| zalecam spokojną akumulację | ~neo | 5 | 2021-04-01 15:42 |
| jest moc | ~oj | 2 | 2021-04-01 12:55 |
| XTPL bis czyli Captor Therapeutics | ~Leszczu | 4 | 2021-03-31 19:48 |
| Ludzie powiedzcie mi czy wynaleziono ten tósz | ~grubas | 3 | 2021-03-31 11:32 |
| Frajerzy sprzedaja | ~De | 4 | 2021-03-30 11:48 |
| Bardzo dobre info | ~De | 3 | 2021-03-25 22:33 |
| Kupuj na biznes radarze! | ~Kubek | 11 | 2021-03-25 13:47 |
| Ciekawe info | ~Ryś | 3 | 2021-03-25 13:45 |
| Koniec spadków | ~nieznany | 4 | 2021-03-24 18:03 |
| head of marketing | ~rwerwe | 11 | 2021-03-24 01:09 |
| idzie wielka fala | ~tt | 3 | 2021-03-21 19:43 |
| ludzie to rośnie jak balon, zaraz pęknie | ~przerazony | 1 | 2021-03-15 22:06 |
| magiczne słowo | ~Robs | 7 | 2021-03-13 10:53 |
| Dwa lata spadało czas na korekte | ~Patryk | 5 | 2021-03-12 14:07 |
| no nareszcie jest wyszczał | ~klozetowa | 3 | 2021-03-12 13:05 |
| Witam na pokładzie | ~GGG | 6 | 2021-03-11 23:28 |
| Kiszenie kapusty! | ~Leo | 5 | 2021-03-11 21:30 |
| profile pracownikow na FB | ~detektyw | 4 | 2021-03-11 15:20 |
| Zobaczcie Gobarto nowe info | ~Invest | 1 | 2021-03-11 14:03 |
| Gobarto- super info | ~Intro | 1 | 2021-03-11 14:02 |
| Projekt XTPL dofinansowany przez NCBiR kwotą 11,7 mln zł | ~Specjalista | 5 | 2021-03-11 14:01 |
| Tusz! | ~Prezes | 8 | 2021-03-11 13:59 |