Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jednemu pęknął kałamasz i tósz sie rozlał na ławke ~szkolniak 2 2021-04-22 13:42
Typować ! ~Prezes 20 2021-04-21 16:47
Dystrybutor dodał artykuł o XTPL dzis na swojej stronie ~gewwe 3 2021-04-19 14:20
nasz sprzęt już na stronie YI XIN Technology ~kakak 2 2021-04-18 21:17
Biorą Chiny oldboy_1 22 2021-04-18 12:52
dobry obrót znamionuje mocny przyszły tydzień oldboy_1 4 2021-04-17 20:21
Kto skupował przed info o Chinach?? ~Elpasso 11 2021-04-17 09:56
1,5 miliona obrotu ~Prezes 1 2021-04-16 16:48
a ja siedzę przy kominku piję piwo i patrzę ~bosss 2 2021-04-16 10:59
124 w lipcu...dziś dojedzie ~Jacky 1 2021-04-16 09:10
Ludzie nie dopuście zeby spadało ~Mosiek 3 2021-04-15 20:02
Jutro zakupy...??? ~De 1 2021-04-15 18:53
i znów można odtworzyć pozycję na XTPL oldboy_1 15 2021-04-15 07:53
Jakie jutro otwarcie i zamkniecie ~De 3 2021-04-14 23:43
A co tu się zadziało? ~Vixen 2 2021-04-14 20:56
mister Granek wywiad z wczoraj ~ben_ben 1 2021-04-14 15:58
Teraz już tylko cierpliwość ~nieznany 4 2021-04-14 15:55
Sprzedałem po raz 5 i tak w kolko ~kk 1 2021-04-14 15:19
widzę juz troche ubranych ale to za mało ~PierreCardain 1 2021-04-14 13:10
Milion ~Prezes 3 2021-04-14 12:13
Tutaj jest btylko 1 kierunek ~rorock 2 2021-04-14 12:11
wynaleziono biały tósz ~broker 1 2021-04-14 11:25
Hej ludziska co tak słabo kupujecie ~grubass 1 2021-04-14 11:21
to wczoraj czytali? ~bartek 3 2021-04-14 11:13
+10 na start ! ~Prezes 2 2021-04-14 09:19
Kolejna perełka jeszcze poniżej 100zł ~youngboy 4 2021-04-13 18:44
takie wybicie bo wynaleziono biały tóż ~wtajemniczony 1 2021-04-13 18:17
Co tu się dzieje ? ~Prezes 2 2021-04-13 12:43
Kolejny grant kbsn 12 2021-04-13 11:37
dzisiaj mamy duzyyy wyszczał ~kanonier 5 2021-04-13 10:13
[x]
XTPL 0,15% 66,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.