Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Powiedzcie że technologia ma perspektywę i będzie super.. ~Hunterman 10 2021-03-11 13:31
Przyszłość ~Krakinv 1 2021-03-09 21:39
powiedzcie mi kiedy bedzie tutaj za 1 gronia ~cierpliwy 3 2021-03-09 09:40
Kto to wyrzuca? ~nieznany 1 2021-03-08 09:34
webinar ~Ja 7 2021-03-05 18:16
co ciekawe ranking ~ben_ben 3 2021-03-03 23:26
Sprawdźcie to ~Dobrywujek 6 2021-03-03 08:19
Nowy gamedev od filmów xxx ~Tytus 1 2021-02-25 20:17
kronżom wieści ze XTPL z Ursusem bendom ~Sursus 1 2021-02-24 14:30
Niech zaproszą Dude ~ben_ben 1 2021-02-24 12:18
A pod co niby to ma rosnąć? ~Leo 4 2021-02-19 14:31
FIGENE wybicie formacji spodka! ~RafalT 3 2021-02-17 10:24
jest popyt ~nieznany 1 2021-02-17 09:44
Farmy Wiatrowe - turbiny produkowane w polsce! ~Adaś 1 2021-02-16 20:47
Jutro będzie rakita na FIGENE - wchodzą w turbiny wiatrowe !!! ~Adaś 7 2021-02-16 07:56
Ja sie dziwie dlaczego tu ludzie ~bosss 1 2021-02-15 10:54
Uwaga hormon 10 2021-02-15 10:26
Info ~Leo 3 2021-02-11 18:52
XTPL lauretem nagrody ~Leo 2 2021-02-11 10:10
mam wazne pytanie i proszę o mądre odpowiedzi ~Realista 7 2021-02-09 23:02
MADKOM nowe espi :) ~Adam 1 2021-02-09 14:07
XTPL z szansą na odbicie od wsparcia. derk64 4 2021-02-07 20:10
Same dobre info ~nieznany 2 2021-02-07 16:20
wazne info - bedzie wyszczał ~broker 1 2021-02-04 21:08
Jakieś info poszło? Może nowa emisja?? ~Vixen 2 2021-02-04 17:58
Nowa lista Lux Research wymienia najbardziej innowacyjne startupy derk64 6 2021-02-04 16:06
jedno INFO i widły po takiej długiej akumulacji... ~dd 9 2021-02-04 09:33
666 the number of the beast ~Maks 3 2021-02-04 09:19
bendzie webinar ~ben_ben 5 2021-02-03 22:28
Sprzedalem ponad rok temu za ponad 100 zl ~Wujekdobrarada 4 2021-02-03 13:36
[x]
XTPL 0,15% 66,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.