Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To jest przyszłość... ~Bum 6 2022-04-05 14:14
Klasyczny zjazd do bazy ~kk 21 2022-04-04 17:49
Patenty ~Ciekawy 5 2022-03-30 16:15
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-03-28 18:32
Jakieś info by się przydało ~Jan_O 10 2022-03-24 13:35
Huuuge – zniesienie ograniczeń w obrocie akcjami dla US i PL ~gdwr 5 2022-03-23 13:18
Nano drukowanie 3d, mini drony i wojna ~TomTom 8 2022-03-13 23:27
Poczytajcie sobie troche o ~De 4 2022-03-10 09:28
Ciekawe czy ta spółka z ta technologia nie padnie jak reszta takich ~Zen 10 2022-03-01 19:12
dzisiaj mocne wybicie widzimy a jutro ~AnalytykGełdowy 2 2022-02-28 12:13
+20% ktoś ? Coś? ~Prezes 5 2022-02-25 17:46
wyprzedaż na szerokim ~nexus 1 2022-02-24 09:24
Idą do Indii ~widelec 5 2022-02-24 08:47
Notorycznie strata kwartalna to ok.2,5 mln. marne przychody !! ~MASAKRA 6 2022-02-22 17:55
spółka przypomina Braster ~Chris 1 2022-02-18 09:01
Do niejakiego "maks" ~De 5 2022-02-16 21:18
Analogia Nano Dimension ~widelec 5 2022-02-14 14:18
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-02-07 15:30
Zaraz wyniki ~Kk 6 2022-02-04 18:54
Wyprzedawac leszcze ~De 7 2022-02-04 08:41
Dlaczego umowa z Nano Dimension to breakthrough dla XTPL ~inwestor12345 6 2022-02-03 12:42
Zobaczcie na Orlen. Moje dzieło hehe. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 3 2022-02-03 07:39
ATC Cargo ~Martyna 1 2022-02-02 01:26
Złoty najgorszą walutą w 2022 roku w krajach OECD.Bzymbzymk mówi ~Bzymbzymk 3 2022-02-01 17:06
Udziały ~PIT138 1 2022-01-26 19:34
Nowa wycena ~Waldek 5 2022-01-26 17:47
Dwie bańki w 4 q a tu cisza na forum ~Prezes 4 2022-01-25 19:10
Robia was kołki jak chca. ~De 4 2022-01-23 11:47
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-01-21 14:45
Ty...moderator, czemu kasujesz prawde ~De 1 2022-01-21 14:06
[x]
XTPL 0,47% 64,60 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.