Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Az ta spolka to pik uś ~strike 5 2022-01-21 11:23
Zjazd do bazy ~Kk 13 2022-01-20 21:45
Jutro testujemy 80 ~De 7 2022-01-20 17:06
Wracamy do bazy + - 30 pln ~Bono 2 2022-01-20 13:27
Przeczytajcie wszystkie podpunkty ~Tadeusz 1 2022-01-20 09:07
Właśnie ktoś kupił 8700 szt akcji ~Miki 9 2022-01-19 19:51
widziałem jak wielu co ostatnio kupiło ten papier ~AnalytykGełdowy 1 2022-01-19 18:47
to ten papie powinien chodzić powyżej 200zł ~dzisuaj 3 2022-01-19 10:11
KRLD wchodzi do gry!o czym pisałem. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 1 2022-01-15 11:03
No to co drodzy państwo? Znowu na południe. Bzymbzymk mówi ~Bzymbzymk 2 2022-01-14 18:00
Swieca tygodniowa...wooow !!# ~De 2 2022-01-14 17:34
PIERWSZA UMOWA Z PARTNEREM PRZEMYSŁOWYM! malysz_1976 9 2022-01-14 13:36
Ten co kupił pakiet akcji za 2 mln pod koniec grudnia ~Prezes 2 2022-01-14 11:07
Wy polaki to naprawdę jesteście głupie. Bzymbzymk mówi ~Bzymbzymk 6 2022-01-13 19:13
Up up up ~Prezes 2 2022-01-13 16:59
Zobaczycie 200 jak ślepy niebo ~Kk 6 2022-01-12 22:38
Przebita EMA 200 ~De 3 2022-01-12 09:46
Artykul o XTPL z wycena 160 PLN ~inwestor1234 2 2022-01-12 08:47
100 to dopiero początek będzie ~Robs 7 2022-01-11 23:08
Kolejna pompka ~kk 1 2022-01-11 15:19
Nowa emisja ~Jabol 6 2022-01-11 12:59
Wywiad- będzie się działo ~Miki 7 2022-01-11 12:36
podbitka ~Graham 3 2022-01-11 09:50
Xtpl w info yahoo.com ~TomTom 1 2022-01-11 07:36
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2022-01-11 00:38
Nano dimenszyn ~Prezes 1 2022-01-10 16:46
ale wyszczał - tszeba to kupywać PO PKC ~AnalytykGełdowy 2 2022-01-10 14:22
Frankfurt czy GPW ?? ~jegermajster 2 2022-01-07 20:37
Na bank wchodzi FUND ~XXL 4 2022-01-07 18:02
patenty ~Robs 1 2022-01-07 16:23
[x]
XTPL -1,08% 63,90 2026-06-23 10:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.