Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Artykuł po wynikach ~DegeDege 4 2022-05-23 16:01
Kassaaaaa ~Prezes 3 2022-05-12 12:29
Tu jazda dopiero się zaczyna zobaczycie powrót na ponad 200 zł ~luiza 5 2022-05-06 17:20
Słuchajcie ja tam niedługo jestem na GPW więc słabo się orientuje ~Zigi 2 2022-05-06 01:00
A to nie jest tak, że ~Up 4 2022-04-30 16:52
Zjazd do bazy - 40 PLN ~as 5 2022-04-25 12:35
Czy będzie zysk? ~Bum 1 2022-04-25 12:34
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2022-04-23 23:35
dzisiaj do końca dnia duży obrót i wzrost ~widelec 2 2022-04-21 16:32
Virtual Institutional Investors Conference – Virtual Zürs 2022 ~Prezes 1 2022-04-19 15:09
Kontrakt ~Prezes 14 2022-04-13 22:12
Do ni(e)jakiego "Kot" ~De 1 2022-04-11 23:49
WIELKI DZIEŃ FOTONIKI ~Stann 1 2022-04-11 21:53
Jestem ubrany powyżej 60 i ciesze się z tego ~Dan 2 2022-04-08 21:44
Ubrani? 69 transakcjami? ~Dan 1 2022-04-08 13:00
Widły !!! ~Prezes 2 2022-04-08 12:19
+9,9% ~Prezes 1 2022-04-08 11:32
Jestesmy powyzej EMA 200 ~De 9 2022-04-08 11:20
Jaka jest wartość umowy ~Martyna 12 2022-04-07 07:57
Armia U.S.A. weszła w technologie druku 3D w 2019r. ~TomTom 4 2022-04-06 08:38
Artykul ~Nowa 1 2022-04-06 01:51
powrot na 49 ... ~df 3 2022-04-05 23:09
100 do piątku ~Prezes 2 2022-04-05 21:34
Kontrakt ~Prezes 1 2022-04-05 21:19
Pieknie !!! ~De 1 2022-04-05 16:18
Do 2 tygodni powrót do bazy ~Kot 1 2022-04-05 16:12
Heehehheeeeeee- ale kabaret ~AnalytykGełdowy 1 2022-04-05 16:00
JOLKA SSIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~TEJ 1 2022-04-05 15:12
a potem będzie jak z tą EMAPA umowa z Apple ~Jolka 3 2022-04-05 15:09
Podpisanie umowy z amerykańską firmą nScrypt na sprzedaż ~Inwestor 1 2022-04-05 14:59
[x]
XTPL -0,47% 64,00 2026-06-22 13:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.