Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
teraz czas na chiny...czyli kolejne obiecywanki cacanki ~Graham 6 2022-08-05 10:25
Program Chyńczyk + czyli drukarka dla karzdego Hyńczyka ~AnalytykGełdowy 2 2022-08-03 16:35
odbiorca chiński najwększym ryzykiem plagiatu lechnologi ~xxim 2 2022-08-03 13:51
A jednak Chińczyk też coś kupił... ~Spekulant 2 2022-08-03 12:02
taki biznes x 1szt. tu druga do ludobójcy moze być początkiem końca ~nasoz 8 2022-08-02 14:16
12 dni temu prawie 10zł tanie 1 akcja- co to robi wystawiona drukarka ~sgkv 1 2022-08-02 12:32
Żarło żarło i zdechło ~kurka 21 2022-08-01 11:52
XTPL Sprzedaż urządzenia Delta Printing System do Uniwersytetu Humboldta ~Inwestor 3 2022-08-01 11:22
czekanie, czekanie może patentu nie skopiują itd.. ~aletotprzeżyć 17 2022-07-29 17:59
Czyżby TMSC zainwestował w technologię XTPL? ~mk 25 2022-07-26 14:05
Nadal to w 4 sesje ok.+32%, w niecałe 3 tygodnie+52%= wyniki na minusie. ~fantastyka 2 2022-07-26 12:48
f poniedziałek to tó bendom takie wzrosty kórsu jak wzrost ~grubas 5 2022-07-25 15:10
Już spekulanci ruszyli na podbój lol ~Specjalista 6 2022-07-23 07:45
realna wartość ~widelec 3 2022-07-23 06:14
Jaki tu byl max? 234 zl ? I to bez tej informacji ? ~Pytanie 2 2022-07-22 22:47
Ja miałem taki sen rze ten papier wybił do 500 zł ~AnalytykGełdowy 5 2022-07-22 20:38
Są wyniki za 2Q i półrocze ~wizimir 4 2022-07-22 13:03
A ja myslałem że zdobendom zamówienie z NBP na drukowanie ~AnalytykGełdowy 1 2022-07-22 11:07
nadpobudliwość wiszących na "komunikatach" pap- melodia fantazji ~nioa 4 2022-07-22 10:22
Ale ulga ~Jo-man 1 2022-07-22 10:09
Szalony Piątek ~leszek 2 2022-07-22 09:32
UBRANI PO 60 WYSTOMP!!!!! ~TEJ 27 2022-07-20 00:52
Czy możliwe jest że to spadnie do 20 złotych za akcje? ~Up 2 2022-07-15 19:31
wyniki na poważnym minusie- fantazji mnogo na gpw ~apsd 4 2022-07-14 15:33
Trzeci dołek wyżej ~kimchi 2 2022-07-05 20:56
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-06-27 20:05
Nature Scientific Reports ~Max 4 2022-06-22 12:55
czas juz najwyższy ujawnić ze to bankruttt ~AnalytykGełdowy 6 2022-06-19 18:31
To w końcu drukarnia? ~Up 3 2022-06-12 22:11
Drukują papier ~Martyna 4 2022-05-27 09:52
[x]
XTPL 0,47% 64,60 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.