Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Scenariusz na dziś… ~Kate 2 2023-01-03 08:26
Xtb to największa lichwa która się szybko skończy ~Vhh 3 2023-01-03 08:17
Wszystko wskazuje ze ubrani zostaną na lata… ~AnalizaXTB 6 2023-01-03 05:43
Prognoza zysku ~Rufa 2 2023-01-03 03:52
FUNDAMENTALISTA proszony do tablicy :) ~Bambi 3 2023-01-02 23:14
BEDZIE DYWIDENDA SZTOS!!!TAKA PRAWDA!!! ~Marco 12 2023-01-02 21:19
Ideał rozwoju ~Cintergwp 2 2023-01-02 21:12
mnożniki i przeliczenia na bazie danych historycznych ~makler 2 2023-01-02 20:22
Czyżby brak paliwa? ~Horacy 6 2023-01-02 17:27
To ile dzisiaj na minusie? Kto nie sprzedał niech ucieka! ~DanY 9 2023-01-02 12:59
Hej pracuś [31.0.57.*], nie tacy tu próbowali buahahahahaha ~Soul 4 2023-01-02 12:48
Sprzedane na górce kupiony JSW ~Jdb 7 2023-01-02 12:22
Czerwień po raz pierwszy! ~Yovi 4 2023-01-02 12:19
&&& info GreenX &&& ~4mld 1 2023-01-02 11:28
Jeszcze chwila i czerwono… :) ~Qwerty 2 2023-01-02 11:17
Nowy rok = odwrócenie trendy wzrostowego ~Yeti 1 2023-01-02 11:14
WAŻNE dla spadzi: w 2023 wzrost płacym min. z 3010 na 3490 zł buahahaha ~Soul 4 2023-01-02 09:59
Hej spadzie, zieloności w Nowym Roku buahahahahaha ~Soul 2 2023-01-02 08:38
Co przyniesie sezon 2023? Kolejne dramaty? ~Dzikus 3 2023-01-02 08:09
XTB- Jedna z trzech spółek na 2023 rok- posłuchajcje ~aa 3 2023-01-01 23:31
Dobieracie czy wywalacie. Quiz ~ToCzasXTB 6 2023-01-01 22:18
2023 ~Dzida 6 2023-01-01 20:45
Tworzone jest odwrócone RGR ? ~kol 1 2023-01-01 19:29
I gniot dzisiaj znów na minusie ~Mocz_teściowej 2 2023-01-01 10:40
w styczniu między 29-32 zł ~Kazik 7 2023-01-01 08:30
Dywi ~RS 5 2022-12-31 23:24
Życzęs samych udanych inwestycji w 2023 roku........np. XTB ~aa 1 2022-12-31 19:31
Dywidenda 50? 75? 100? ~Luxemburg 2 2022-12-31 17:59
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w 2023 r. !!! devil_ 4 2022-12-31 17:57
Spadki na koniec to preludium, zapowiedź 2023 ~Sternik 9 2022-12-31 14:29
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.