Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ale będzie PŁACZ! ~Jimmy 1 2023-01-10 10:02
ORGR na godzinowym? ~Spring 8 2023-01-10 09:44
Fakty- a bzdety i wypierdy niech idą skąd wyszły ~kebab 9 2023-01-10 09:42
Tu będzie ~2533 1 2023-01-10 09:39
Za rok oddam za 100 zł ~Gugua 6 2023-01-10 09:36
Uciekać ratuj się kto może zaraz 40 !!!! ~Kurewna_ścieżka 1 2023-01-10 09:33
Na Orlenie marzą o 5zł dywidendy przy kursie 63zl ~Wiemocogram 12 2023-01-10 08:29
I znów na gaz long będzie sianko ~Jsj 1 2023-01-10 08:24
Co o tym sądzicie? ~Jacek 10 2023-01-10 08:11
Jakie to uczucie tracić hossę? ~Sternik 8 2023-01-10 07:51
Fundamentalista prosimy o podumowanie IV kwartału ~Gibonlak 1 2023-01-10 07:40
Uważajcie! Ubierania ciąg dalszy! ~HarryDeFog 3 2023-01-10 07:36
No to jedziemy tak aż do marca ~Alf 2 2023-01-09 23:04
UBRANI. W Y S T O M P ~Jerry 8 2023-01-09 22:32
Wiedzieli? ~Figo 5 2023-01-09 21:33
firma- wydmuszka ~citizen1 12 2023-01-09 21:27
Podnieta z dywidendy ~Zenon 23 2023-01-09 20:56
33 radeo 6 2023-01-09 19:28
Kolejny genialny ruch marketingowy ~Tj 15 2023-01-09 17:59
KTO NIE KUPI TEN GAPA!! ~Fazi 4 2023-01-09 17:36
Kto nie sprzedał ten … topielec ! ~DanyDeVito 4 2023-01-09 17:36
Kolejny dzień olbrzymiej zmienności ~makler 2 2023-01-09 17:28
Czy to już ten słynny wyszczal? ~Kapitan 3 2023-01-09 17:25
H xtb dostanie jesteśmy cwańsi. ~Jsns 6 2023-01-09 16:55
Hej pracuś [37.248.250.*] , boli??? Ma boleć buahahahahaha ~Soul 2 2023-01-09 16:54
Ubrani WYSTOMP! ~Ubraniec 1 2023-01-09 16:14
Natgas wyczyściłem xtb ulalalaal ~Bsbs 1 2023-01-09 16:11
Hej spadzie, co tu wam dzisiaj napisać? buahahahaha ~Soul 3 2023-01-09 15:49
Jutro spadek wiec sprzedaje… dziękuje :) ~Haha 4 2023-01-09 14:49
Kiedy kurs przebije 40zł. Jakie macie przypuszczenia? ~MAaskiZgłów 5 2023-01-09 14:31
[x]
XTB 0,06% 107,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.