Cześć!
Co sądzicie o tym by zrealizować już zyski?
Zarobiłem już wystarczająco dużo a taka prawda ze spolka nie ma szans już na dalsze wzrosty.
Kolejne dni pewnie już będzie delikatny zjazd w dół
Dywidenda tez nie jest pewna wiec chyba nie ryzykuje
Dziękuje wszystkim i pewnie zaś tu wrócę jak spadnie akcja do 20zl by dokupić ale tylko wtedy jak pojawi sie zmienność na rynkach