Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ubrani pomiędzy 16 a 24 WYSTOMP! ~Mateuszek 4 2023-01-10 18:54
Jutro czerwień? ~devil_ 4 2023-01-10 18:47
Pytanie do normlanych ~Gibonlak 4 2023-01-10 18:37
Wszystkie trole noszą majtki sportowe ~Karlik 1 2023-01-10 18:11
Ubrani po 33,88 WYSTOMP ~oldboy_1 6 2023-01-10 17:47
Trigon pewnie już aktualizuje wycenę ~KLUB200 11 2023-01-10 17:13
Ciiii Ciiii słyszycie to??? To skowyt leszczow na peronie ~Tylko_Xtb 2 2023-01-10 16:52
Morgan Stanley obstawia 3000 pkt. na S&P500 devil_ 8 2023-01-10 16:43
Ubrani po 38.88 WYSTOMP! ~zły_wujek 4 2023-01-10 16:08
Czy Przegrywy dalej rekomendują tu sprzedaż? ~Wirtuoz 1 2023-01-10 15:31
Jak coś urósło x8 to nie jest czasem drogie? ~Mm 9 2023-01-10 15:13
INFO!! ~Alfa 4 2023-01-10 14:39
A mi brakuje postów typu 34zł nie do przejścia ~Posiadaczperełki 1 2023-01-10 14:35
Dlaczego FUNDAMENTALISTA nie daje wyliczeń - info ~Wilku 8 2023-01-10 14:29
Kiedy szacunkowe? ~Los 1 2023-01-10 14:28
Księgowość podliczyla, insider ma info! ~łoo_panieee 6 2023-01-10 14:18
~34 ~Macmaster 1 2023-01-10 13:42
XBB ~Gibonlak 1 2023-01-10 13:39
Wiecie, jak to fajnie. ~Bebzon_Higgsa 1 2023-01-10 13:05
XTB hot ~Naczuja 2 2023-01-10 12:51
Zmienność będzie długo, ale wojen mamy już dość... ~ToCzasXTB 1 2023-01-10 12:32
Kto ciebie trollu zazdrosny 85.232.230.*] tak skrzywdził w dzieciństwie? ~Karma 2 2023-01-10 11:54
Spokojnie, jeszcze zejdzie do 20-25zl … ~Jovi 3 2023-01-10 11:49
ile to jescze moze pyknac skoro 4Q znacznie slabsze...hmmm ~Marcinovsky 2 2023-01-10 10:51
Bedzie jeszcze okazja do kupna ??? ~Pemos 10 2023-01-10 10:44
Po 12 będzie czerwono i płacz… ~Kris 3 2023-01-10 10:40
No to mamy potwierdzenie startu rakiety ~InformatoR 7 2023-01-10 10:32
Ubrani po 33,50 zł przyznać się! ~Jimmy 1 2023-01-10 10:27
Kupuje PKC , to i tak jeszcze tanio ..... ~Longterm 1 2023-01-10 10:17
ZA 3 2 1 … WODOSPAD!!! ~Jimmy 1 2023-01-10 10:07
[x]
XTB 0,06% 107,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.