Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kolejny genialny ruch marketingowy ~Tj 15 2023-01-09 17:59
KTO NIE KUPI TEN GAPA!! ~Fazi 4 2023-01-09 17:36
Kto nie sprzedał ten … topielec ! ~DanyDeVito 4 2023-01-09 17:36
Kolejny dzień olbrzymiej zmienności ~makler 2 2023-01-09 17:28
Czy to już ten słynny wyszczal? ~Kapitan 3 2023-01-09 17:25
H xtb dostanie jesteśmy cwańsi. ~Jsns 6 2023-01-09 16:55
Hej pracuś [37.248.250.*] , boli??? Ma boleć buahahahahaha ~Soul 2 2023-01-09 16:54
Ubrani WYSTOMP! ~Ubraniec 1 2023-01-09 16:14
Natgas wyczyściłem xtb ulalalaal ~Bsbs 1 2023-01-09 16:11
Hej spadzie, co tu wam dzisiaj napisać? buahahahaha ~Soul 3 2023-01-09 15:49
Jutro spadek wiec sprzedaje… dziękuje :) ~Haha 4 2023-01-09 14:49
Kiedy kurs przebije 40zł. Jakie macie przypuszczenia? ~MAaskiZgłów 5 2023-01-09 14:31
Dramat UBRANYCH! Nowe odcinki! ~Kristof 3 2023-01-09 13:55
TU BEDZIE KOSMOSSS!!!!!! ~Baron 1 2023-01-09 13:32
W promocji ~Zdebb 1 2023-01-09 13:29
UBRANI WYSTOMP ! ~DanyDeVito 5 2023-01-09 13:17
Trolle do apelu, będzie liczenie! devil_ 3 2023-01-09 13:05
I tak jutro będzie zjazd… smutna prawda XTB ~Jerry 1 2023-01-09 12:43
KGHM 143 buhahaha xtb ubieranie trwa ~Hg 5 2023-01-09 12:34
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-01-09 11:25
takie nasze Swojskie zero radości ~kebab 1 2023-01-09 11:05
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-01-09 10:44
I tak zamkniemy na czerwono… ~Dany 6 2023-01-09 10:33
wypuszczajcie dalej smętne bączki 2 miesiące 56 % ~kebab 1 2023-01-09 10:31
Stop Loss odpalony! Dziękuje ! ~Kris 2 2023-01-09 10:29
~Jerry ~Jummy chłopp bez jaj a może to baba ~kebab 1 2023-01-09 08:49
kolejny dzień rzezi longów na NG.F ~makler 32 2023-01-09 08:11
Limity cen gazu a natgas dalej nie zamknięty ~Yy 10 2023-01-09 04:23
Panowie, kiedy wyszczał? ~PanRakieta 19 2023-01-08 17:35
Bezram ~Prośba 9 2023-01-08 13:41
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.