Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tyle negatywnych postów wyprodukowanych w weekend.... ~Wiemocogram 1 2023-01-15 22:06
Red Cap wraca-link ~Leszcz 11 2023-01-15 22:06
Wazne ~Oldboj 1 2023-01-15 21:28
Za dużo optymizmu… wychodzę ~Kiwi 6 2023-01-15 20:44
Pięknie podsumowano oldboy_1 przez weekend ~Leszcz 1 2023-01-15 20:43
UWAGA: zmasowany atak spadzi. Sprawdzać IP buahahahaha ~Soul 9 2023-01-15 20:31
Dobry znak, będzie rosło. ~Barnaba 1 2023-01-15 19:44
KONKURS ~Troll_hunter 1 2023-01-15 19:31
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-01-15 19:24
Zaczyna się sypanie wiedzą już. Pozd ~Kdjd 7 2023-01-15 19:15
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-01-15 18:50
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-01-15 18:38
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-01-15 18:25
mocna akumulacja akcji oldboy_1 15 2023-01-15 18:17
Mocne wzrosty spółek z branży, dystans c/z się zwiększył ~Tj 6 2023-01-15 17:07
Atak naganiaczy dobrze wrózy dla spółki widzimy sie ~geron 2 2023-01-15 16:43
250k klientów w 2022? oldboy_1 27 2023-01-15 16:23
Tu widać mocny trend wzrostowy ~Xse 6 2023-01-15 15:43
Niebawem atak na 35 zł, pozniej 40 zl !!! ~konduktor 3 2023-01-15 15:28
Zerknijcie na dzienny wykres. Jutro zjazd ~Jerry 8 2023-01-15 14:01
Zmiana liczby kont maklerskich w PL za 6 miesięcy - link i wykres ~Nemo75 2 2023-01-15 12:49
Paliwo się skończyło? ~KingOfTheJungle 6 2023-01-15 12:31
Jakość xtb odwrotnie proporcjonalna do inteligencji trolli ~Jw 2 2023-01-15 12:19
Nie KOMENTOWAĆ postów trolli! ~Macmaster 3 2023-01-15 12:18
XTB - wyniki 4Q ~KingOfTheWallStreet 4 2023-01-15 12:04
Czy kupiłbyś XTB dziś po 2zl? ~OkazjaZycia 3 2023-01-14 21:49
Wyglada na to ze ubierają pieknie ajjjjj ~Jerry 4 2023-01-14 12:07
Jak tam ubrani w śmieciowe akcje? ~Sternik 8 2023-01-14 12:00
zakupy spółki powyżej 4 zł ~Malina 2 2023-01-14 11:22
Tymczasem Crypto szwindel show ~makler 3 2023-01-14 10:25
[x]
XTB -0,27% 109,10 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.