|
xtb- formacja
|
~andi
|
1
|
2023-01-16 15:43
|
|
A co dziś taki pogrom?
|
~Bolo
|
5
|
2023-01-16 15:15
|
|
Ale podbierają non stop
|
~Krissto
|
1
|
2023-01-16 14:33
|
|
!!!ACAUTOGAZ skupi własne akcje po 40 zł (obecnie 35zł) ponad 10% zysku
|
~Obserwator
|
1
|
2023-01-16 14:09
|
|
Nowa analiza spółki
|
~Broker
|
1
|
2023-01-16 13:31
|
|
Słyszeliście?
|
~Hue
|
5
|
2023-01-16 13:02
|
|
Ale daliście się wyleszczyc!!!!!
|
~Pablo
|
1
|
2023-01-16 13:01
|
|
Oglądali Titanica? Tam tez byli specjaliści ale…
|
~TheWall
|
1
|
2023-01-16 12:17
|
|
Lecimy w dół bravo xtb
|
~Bdh
|
8
|
2023-01-16 12:09
|
|
Powtarzam: spready za 4Q22 bardzo dobrze rokują
|
oldboy_1
|
14
|
2023-01-16 11:44
|
|
Dziś okazja do kupna, trend jest wszystkim znany.
|
~XTBkosiSIANO
|
2
|
2023-01-16 11:30
|
|
Korekta
|
~geron
|
1
|
2023-01-16 10:50
|
|
Ale gruby sypnął 1 mln na sprzedaz!
|
~Human
|
3
|
2023-01-16 10:44
|
|
Długość mądrzejszych będzie zjazd uciekać
|
~Jdjs
|
4
|
2023-01-16 10:32
|
|
Moder, usuwasz linki do oldboya na XTPL? To reklama bankiera buahahahaha
|
~Soul
|
1
|
2023-01-16 10:04
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2023-01-16 10:02
|
|
Mój typ: 4Q 140 --> YTD 856 --> Div 3,7- 5,5 To byłby komos :)
|
~Onyx
|
8
|
2023-01-16 10:00
|
|
Jeszcze w tym tygodniu 27-28? Wyliczenia.
|
~Harry
|
2
|
2023-01-16 09:58
|
|
Forumowa historia oldboya [213-134-182]
|
~itylewtemcie
|
2
|
2023-01-16 09:37
|
|
A jednak! Grubi wychodza!
|
~Jimmy
|
3
|
2023-01-16 09:34
|
|
Ubrani po 33zl WYSTOMP!
|
~Jerry
|
2
|
2023-01-16 09:24
|
|
Akcja mniej niż zero lecimy w dół
|
~Yssy
|
1
|
2023-01-16 09:21
|
|
WAŻNY KOMUNIKAT do trolli spadkowych: TIK TAK TIK TAK
|
~itylewtemacie
|
1
|
2023-01-16 09:20
|
|
Dzisiaj US bez sesji. U nas zabawa w chowanego trwa hahaha
|
~itylewtemacie
|
1
|
2023-01-16 09:11
|
|
Małymi pakietami próbują zrzucić kurs hahaha A tu ZONK hahaha
|
~itylewtemacie
|
1
|
2023-01-16 09:10
|
|
Jeszcze macie czas stawiać long na natgas
|
~Ndn
|
1
|
2023-01-16 09:05
|
|
Stawiać na long natgas walić xtb na kasę
|
~Jsj
|
4
|
2023-01-16 09:03
|
|
Poczytajcie sobie oldboya na XTPL hahaha Moder usuniesz? hahaha
|
~Itylewtemacie
|
1
|
2023-01-16 08:48
|
|
###TYLE W TEMACIE SPEKULACJI WYLESZCZONYCH I PERONIARZY###
|
~TrochęRozumuWgłowi
|
3
|
2023-01-16 02:33
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2023-01-15 22:40
|