Czy prawda jest ze oldboj to rencista-alkoholik mieszkający na barce po węglu na mazurach? Ponoć na barkę te mówi jacht xD Czy prawda jest również ze ma problemy z erekcja? Czy prawda jest ze kiedyś kupił 4 akcje XTB i sprzedał ze strata? Czy prawda jest ze bili go w szkole koledzy i teraz boi się wyjść na ulice? Czy prawda jest ze do tej pory jest prawiczkiem?