Coraz więcej się mówi ze bardzo słaby będzie 4Q wiec pytanie czy to nie jest najlepszy moment na wyjście z akcji?
Dynamika nowych klientów spada…
Conor swoje kosztuje
Spready mogłyby być lepsze
Zyskowne i stratne tranzakcje pod znakiem zapytania
Możliwość powtórzenia wyników z 22 praktycznie nierealne
Jednak doszedłem do wniosku ze to co jest 33-34 zł to jest max i decyduje się na sprzedaz.
Dziękuje za 2 lata :)