|
Zrobiłem ewakuację z tego syfa
|
~Borys
|
1
|
2023-03-16 15:31
|
|
Brawo xtb - znów top 10!
|
~Bolo
|
2
|
2023-03-16 15:28
|
| Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 07:33 |
|
Ale walnęło na gniocie
|
~Hue
|
5
|
2023-03-16 15:27
|
|
Kalkulacja jest banalna
|
~KLUB200
|
23
|
2023-03-16 15:24
|
|
Kurs dąży do rynkowej wyceny
|
~Bolo
|
1
|
2023-03-16 15:15
|
|
I spełnia się scenariusz Działka
|
~tyy
|
4
|
2023-03-16 15:03
|
|
I cyk kolejny pakiecik kupiony :)
|
~Huerry
|
1
|
2023-03-16 13:00
|
|
Ludzie już nie mają kasy na inwestowanie. Inflacja i gospodarka
|
~Olek
|
5
|
2023-03-16 12:53
|
|
Realnie XTB
|
~Kaczan
|
2
|
2023-03-16 12:52
|
|
ZARAZ DZIAD NA DOLNYCH WIDŁACH
|
~MATI
|
1
|
2023-03-16 12:34
|
|
Teoria ze sztuczną Inteligencją
|
~Kaczan
|
7
|
2023-03-16 12:34
|
|
Mialem KUPIC ale jak maja akcje na KREDYTACH albo LEVARACH to kaplica
|
~Nowy
|
2
|
2023-03-16 12:25
|
|
Czy jakieś dobre info zmieni postrzeganie spółki?
|
~Bolo
|
2
|
2023-03-16 12:23
|
|
TU IE MA ZADNEJ PIRAMIDY FINASOWEJ DARMOWE AKCJE DAJA Z OPENfinase
|
~SpokojnieKNFczuwa
|
7
|
2023-03-16 12:22
|
|
Może zrzutka do notowań WIG20 - bo większość ma tylko ulubione XTB
|
~oko_proroka
|
2
|
2023-03-16 12:16
|
|
Teraz spokojnie 38 zł i atak na 40 zł końcem marca.
|
~Daro
|
8
|
2023-03-16 12:04
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
6
|
2023-03-16 11:55
|
|
Może ta nowość
|
~XTB
|
1
|
2023-03-16 11:39
|
|
WIG-30 od poniedziałku
|
~wig30
|
7
|
2023-03-16 11:20
|
|
Wszystkie wsparcia wyłamane bez żadnej walki
|
~Hue
|
1
|
2023-03-16 11:16
|
|
Troliki pewniedo końca miesiąca nowa funkcjonalność
|
~KLUB200
|
13
|
2023-03-16 10:58
|
|
Fakty
|
~Hue
|
7
|
2023-03-16 10:50
|
|
System finansowy ledwo zipie USA zadłużone po uszy świat odchodzi od USD
|
~Ali
|
1
|
2023-03-16 10:18
|
|
koniec korekty
|
~Cypis
|
5
|
2023-03-16 10:16
|
|
Pakiety po 4 /5 000 w promocji czemu nie kupujecie
|
~Hg
|
2
|
2023-03-16 10:09
|
|
Jimmy jak tam twoja promocja codziennie coraz niżej
|
~Gg
|
3
|
2023-03-16 09:53
|
|
Widać spadzie z rana wzięli sie ostro do roboty...
|
~GreenPower
|
6
|
2023-03-16 09:23
|
|
1200 metrów nie chce kupować śmiecia
|
~Gg
|
1
|
2023-03-16 09:18
|
|
Jest podbitka
|
~Rs
|
1
|
2023-03-16 09:06
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2023-03-16 08:16
|