Cena skupu 33,20 natomiast dywidenda 3,25 więc dodając do siebie mamy 36,45. Zatem jeśli uda się zakupić taniej, pod warunkiem, że bierzemy na długi okres, to wtedy jest to czysty zysk dla nas bo ktoś nam oddaje akcje z większą rentownością. Ale popatrzcie jeszcze na to, że po wpłacie dywidendy, zostanie odcięte 3,25 więc jeśli spodnie poniżej 33,2 to też jest dla nas czysty zysk bo spółka odkupi od nas prawie 5% akcji po wyższej cenie. Na koniec przypominam, że już za rok kolejna dywidenda