|
Wystawiam ostatni swój pakiet 3000 akcji i żegnam syfa
|
~Boeys
|
8
|
2023-03-17 13:45
|
|
Kiedy info o podziale zysków?
|
~Jajko
|
1
|
2023-03-17 12:15
|
|
Masakra
|
~XTB
|
3
|
2023-03-17 12:01
|
|
Jak mam nagony dlaczego nie kupujecie
|
~Jdsu
|
1
|
2023-03-17 12:00
|
|
Brak popytu
|
~Bolo
|
7
|
2023-03-17 11:33
|
|
I gul gul gul pełne zanurzenie
|
~Hue
|
2
|
2023-03-17 11:28
|
|
Omar szumnymi zapowiedziami o nowych produktach strzelił sobie w kolano
|
~makler
|
3
|
2023-03-17 08:51
|
|
Robimy odliczanie na ile prawdomówny jest Omar ?
|
~Bartek
|
21
|
2023-03-17 08:43
|
|
Wyniki w Q1 23" to bedzie jakiś kosmos trederzy głupieją hedguja wariują
|
~AdamSmith
|
12
|
2023-03-17 08:04
|
|
4 zł poniżej ATH
|
~Kazimierz
|
17
|
2023-03-17 06:52
|
|
USA na zielono :)
|
~Robak
|
1
|
2023-03-16 22:11
|
|
Mogę prosić o update porównania hist. CDP i bieżącego XTB
|
~Ath
|
12
|
2023-03-16 21:49
|
|
Jak kurz opadnie to wyrwiemy na nowe ATH
|
~Ta
|
1
|
2023-03-16 21:20
|
|
Piękny marzec dla xtb
|
~Jajko
|
2
|
2023-03-16 20:23
|
|
Wyniki w Q1 23" to bedzie jakiś kosmos trederzy głupieja hedguja wariują
|
~AdamSmith
|
1
|
2023-03-16 18:18
|
|
Promocji ciąg dalszy! Kolejny pakiet kupiony :)
|
~Jimny
|
8
|
2023-03-16 16:38
|
|
INDEX VIX LECI NA PYSK JAK KURS XTB...
|
~Dhau
|
1
|
2023-03-16 16:35
|
|
33,82
|
~Bob
|
1
|
2023-03-16 16:21
|
|
Farma troli zaatakowała spółkę znaczy będzie rosło.
|
~Adam
|
1
|
2023-03-16 16:15
|
|
Za chwile dywidenda! Najlepsza spolka na giełdzie!
|
~Jummy
|
6
|
2023-03-16 16:04
|
|
17 marca WIG30 = wzrosty + historycznie!
|
~Mega
|
1
|
2023-03-16 16:03
|
|
cały mercator
|
~Lah
|
4
|
2023-03-16 16:00
|
|
Elegancko oczyszczamy się z plewów. Czekajcie na 22zl xd
|
~Wiemocogram
|
3
|
2023-03-16 16:00
|
|
Ileż ta korekta potrwa jeszcze ?
|
~Car_Iwan
|
6
|
2023-03-16 15:56
|
|
Czy jest gorsza apka niż ta od XTB
|
~Piotr
|
1
|
2023-03-16 15:50
|
|
Niesamowita zmienność, XTB zarabia
|
~Adam
|
1
|
2023-03-16 15:50
|
|
Zablocki i ten z wąsem
|
~Xxx
|
4
|
2023-03-16 15:47
|
|
Koniec rynków cfd i strat ludzi
|
~Bond
|
4
|
2023-03-16 15:46
|
|
Ucieczka w większych z akcji scenariusz już
|
~Borys
|
1
|
2023-03-16 15:38
|
|
Po odcięciu xtb się nie podniesie
|
~Borys
|
1
|
2023-03-16 15:37
|